کد خبر: 9447تاریخ انتشار : ۲۰:۲۷:۵۴ - شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

نگاه جدید در مدیریت استان مازندران / استاندار: رسانه‌ها را برای کنترل بهتر مراکز دولتی و خصوصی ورود دهید

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی: استاندار مازندران گفت : برای کاهش فساد در سیستم مدیریتی باید رسانه های آزاد و مستقل را ورود داد. به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان ، استاندار مازندران که خود از مدیران رسانه ای محسوب می شود در صورتی از نقش رسانه ها در کاهش فساد سخن […]

نگاه جدید در مدیریت استان مازندران / استاندار: رسانه‌ها را برای کنترل بهتر مراکز دولتی و خصوصی ورود دهید

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی: استاندار مازندران گفت : برای کاهش فساد در سیستم مدیریتی باید رسانه های آزاد و مستقل را ورود داد.

به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان ، استاندار مازندران که خود از مدیران رسانه ای محسوب می شود در صورتی از نقش رسانه ها در کاهش فساد سخن گفته است که پیش تر استانداران گذشته این چنین به تاثیر رسانه ها اعتقادی نداشتند.

حسین زادگان در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی مازندران اظهار داشت: با رسانه های آزاد می توان کنترل بهتری بر مراکز دولتی و خصوصی داشته باشیم.

وی افزود: اگر رسانه ای نتواند نقد کند به بهانه ی اینکه دولت یا مدیری حمایتش را از آن رسانه قطع خواهد کرد ، آنوقت تمام رسانه ها به سمت تعریف و تمجید و مجیزگوئی خواهند رفت و از رسالت اصلی شان دور خواهند شد.

نماینده عالی دولت در استان مازندران تصریح کرد: نشریات و رسانه ها باید آزاد باشند و بتوانند به راحتی مسائل را نقد کنند تا آمار فساد کاهش یابد.

به گزارش مازنی خبر ، حسین زادگان با تاکید بر اینکه فساد اداری را نمی تواند منکر شد ، افزود: برای کاهش فساد اداری باید شفافیت را در مدیریت افزایش دهیم.