کد خبر: 9464تاریخ انتشار : ۲۱:۰۱:۴۸ - شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

مدیرکل کار مازندران اعلام کرد: عملیاتی ۹۹ درصد از مصوبات شورای هماهنگی دستگاه های وزرات کار در مازندران

مازنی خبر : سومین جلسه شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مازندران با حضور ابراهیم صادقی فر، معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در سالن کنفرانس اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مازندران برگزار گردید. در این جلسه که با حضور اعضای شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران و […]

مدیرکل کار مازندران اعلام کرد: عملیاتی ۹۹ درصد از مصوبات شورای هماهنگی دستگاه های وزرات کار در مازندران

مازنی خبر : سومین جلسه شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مازندران با حضور ابراهیم صادقی فر، معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در سالن کنفرانس اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مازندران برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور اعضای شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران و با موضوعیت ارائه گزارش کمک رسانی و خدمت به سیلزدگان برگزار شد،کامران اصغری با اشاره به خسارات سیل در ۱۲ شهرستان استان مازندران گفت:با مساعدت و تلاش های همکاران در شورای هماهنگی از بدو بروز سیل و ایجاد خسارات،حدود ۴۲ میلیارد تومان بصورت نقدی و غیر نقدی به سیل زدگان کمک شد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مازندران در ادامه با اشاره به تعامل،همدلی و هم بستگی بین دستگاه های شورای هماهنگی اظهار کرد: بیش از ۹۹ درصد از مصوبات شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی با پیگیری ها و تلاش همکاران عملیاتی و اجرایی شد.