کد خبر: 9477تاریخ انتشار : ۹:۰۱:۰۶ - یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

مرگ عابر پیاده بر اثر برخورد ۲ دستگاه خودرو در بابل

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از وقوع حادثه رانندگی و مرگ عابر پیاده ای در شهرستان بابل خبر داد. به گزارش lhckd ofv ، سرهنگ”مسعود تقدیسی لاریجانی” در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور گنج افروز شهرستان بابل، بلافاصله ماموران […]

مرگ عابر پیاده بر اثر برخورد ۲ دستگاه خودرو در بابل

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از وقوع حادثه رانندگی و مرگ عابر پیاده ای در شهرستان بابل خبر داد.

به گزارش lhckd ofv ، سرهنگ”مسعود تقدیسی لاریجانی” در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور گنج افروز شهرستان بابل، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۲ آن شهرستان به محل حادثه اعزام شدند .

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران، افزود: در این حادثه که بر اثر برخورد ۲ دستگاه خودروی پژو به وقوع پیوست، یکی از این خودروها از مسیر خود منحرف شده و با عابر پیاده ای که در طول مسیر در حال تردد بود برخورد کرد.

وی از مرگ عابر پیاده خبرداد و گفت: علت تامه این حادثه ها توسط کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است .

سرهنگ تقدیسی در خاتمه با بیان این که ،تفاوت رانندگی شتابزده و رانندگی با سرعت مطمئن، فاصله‌ی بین مرگ و زندگی یا نقص عضو و سلامتی است، پایبندی، قانون مداری ، توجه به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و همکاری و همراهی مردم با پلیس را از مهمترین راه های کاهش تصادفات و حوادث رانندگی برشمرد .