کد خبر: 9499تاریخ انتشار : ۹:۳۴:۰۵ - سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

مدیر کل آموزش و پرورش استان مازندران: روابط عمومی، مغز متفکّر و چشم بینای آموزش و پرورش است

مدیر کل آموزش و پرورش استان مازندران در گردهمایی قطبی کارشناسان روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق غرب مازندران در شهرستان محمودآباد، گفت: روابط عمومی، مغز متفکّر و چشم بینای آموزش و پرورش در انجام رسالت خطیر این نهاد مقدّس است. به گزارش مازنی خبر ، «عسکری نیکزاد» با بیان این مطلب افزود: […]

مدیر کل آموزش و پرورش استان مازندران: روابط عمومی، مغز متفکّر و چشم بینای آموزش و پرورش است

مدیر کل آموزش و پرورش استان مازندران در گردهمایی قطبی کارشناسان روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق غرب مازندران در شهرستان محمودآباد، گفت: روابط عمومی، مغز متفکّر و چشم بینای آموزش و پرورش در انجام رسالت خطیر این نهاد مقدّس است.

به گزارش مازنی خبر ، «عسکری نیکزاد» با بیان این مطلب افزود: روابط عمومی باید جامع برنامه‌های آموزش و پرورش و به عنوان یک فکر خلاق و منتقد در کنار مدیران باشد تا بتواند رسالت خطیر خود را در جهت پیشبرد برنامه های سازمانی به درستی به انجام برساند.

وی تصریح کرد : روابط عمومی نباید فقط به دنبال انعکاس خبری که اتفاق افتاده باشد بلکه اتفاقی را که باید بیفتد را تبیین و مطالبه‌گری کند.

نیکزاد با اشاره به اتهاماتی که این روز‌ها برخی مغرضان به آموزش و پرورش در خصوص سند ۲۰۳۰ می زنند خاطر نشان کرد : حتی یک مورد از نشانه‌های اجرای مفادی از سند ۲۰۳۰ در آموزش و پرورش استان مازندران اتفاق نیفتاده است.

وی با بیان اینکه برخی آموزش و پرورش را متهم می کنند که فقط به سراغ آموزش رفته و دانش‌آموزان را در مسائل تربیتی رها کرده است گفت : این یک برداشت بسیار غلط و توهمی بیش نیست .یکی از اولویت‌های مهم ما تربیت صحیح دانش‌آموزان است.

نیکزاد تأکید کرد: آموزش و پرورش این استان با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های انسانی خود در جهت تربیت دینی دانش آموزان در حوزه پرورشی تلاشی جدی و مستمر دارد.

وی از مسئولین روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق خواست تا رویداد های فرهنگی و مذهبی مدارس استان را با قدرت و همه توان در رسانه ها انعکاس دهند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران در بخش دیگری از سخنانش خود به غفلت روابط عمومی‌ها در بهره‌گیری از ظرفیت‌های خبرگزاری پانا در انعکاس رویداد‌های آموزش و پرورش اشاره و بر بکارگیری و استفاده از توانمندی‌های خبرنگاران پانا تأکید کرد .