کد خبر: 9500تاریخ انتشار : ۹:۳۵:۰۶ - سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران خبر داد: پرداخت وام صندوق شاهد به ۶۰۶ تن از ایثارگران مازندران

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: ۶۰۶ تن از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان استان از ابتدای سال ۹۸ تاکنون از صندوق شاهد وام دریافت کردند. به گزارش مازنی خبر و به نقل از ایثار واحد مازندران، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران طی گفتگویی از […]

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران خبر داد: پرداخت وام صندوق شاهد به ۶۰۶ تن از ایثارگران مازندران

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: ۶۰۶ تن از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان استان از ابتدای سال ۹۸ تاکنون از صندوق شاهد وام دریافت کردند.

به گزارش مازنی خبر و به نقل از ایثار واحد مازندران، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران طی گفتگویی از پرداخت وام صندوق شاهد به ۶۰۶ تن از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان استان از ابتدای سال ۹۸ تاکنون خبر داد و گفت: این وام بر اساس اولویت به جامعه ایثارگری واجد الشرایط پرداخت می گردد.
مظلومی با بیان اینکه سال گذشته به ۶ هزار و ۲۴۹ نفر از ایثارگران عزیز استان وام صندوق شاهد پرداخت شده است افزود: تلاش همکاران ما در این بخش این است که در سال ۹۸ ایثارگری بیشتری از خدمات وام صندوق شاهد بهره مند گردند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران اظهار داشت: پیش بینی ما این است در سال جاری به ۷ هزار و ۲۰۰ تن از خانواده های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان عضو این صندوق وام پرداخت شود.
مظلومی گفت: در حال حاضر ۱۶ هزار و ۱۱۴ تن از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران مازندران در صندوق شاهد عضویت دارند.
مدیر کل بنیاد مازندران افزود: حل مشکل ایثارگران و توجه به دغدغه های آنان یکی از مهمترین اهداف سازمانی ما در مسیر خدمات رسانی مطلوب به این عزیزان است.