کد خبر: 9507تاریخ انتشار : ۹:۳۸:۵۹ - سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

نماینده بابل با انتقاد از ضعف مدیریت نیکزاد و با تذکری صریح: آقای وزیر؛ چرا به تخلفات مدیر کل آموزش و پرورش مازندران رسیدگی نمی‌کنید؟

مازنی خبر : در حالی علی اصغر یوسف نژاد عضو هیئت رئیسه مجلس در نشست علنی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد که تندترین آن مربوط به تذکر نماینده بابل به وزیر آموزش و پرورش بود . یوسف نژاد تذکر علی نجفی خوشرودی نماینده بابل به وزیر آموزش و پرورش را […]

نماینده بابل با انتقاد از ضعف مدیریت نیکزاد و با تذکری صریح: آقای وزیر؛ چرا به تخلفات مدیر کل آموزش و پرورش مازندران رسیدگی نمی‌کنید؟

مازنی خبر : در حالی علی اصغر یوسف نژاد عضو هیئت رئیسه مجلس در نشست علنی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد که تندترین آن مربوط به تذکر نماینده بابل به وزیر آموزش و پرورش بود .

یوسف نژاد تذکر علی نجفی خوشرودی نماینده بابل به وزیر آموزش و پرورش را چنین قرائت کرد:

آقای وزیر ؛ چرا علی‌رغم تذکرات قبلی به ضعف مدیریت و تخلفات مدیر کل آموزش و پرورش مازندران رسیدگی نمی کنید؟

تذکر بعدی هم مربوط به شمس الله شریعت نژاد نماینده رامسر به وزیر جهادکشاورزی است که گفت : چرا با وجود هزینه بالای تولید و قیمت پایین جوجه یک روزه حتی پایین‌تر از نرخ مصوب مجوز صادر نمی کنید؟

تذکر قاسم احمدی لاشکی نماینده نوشهر و چالوس به وزیر نیرو هم بدین شرح خوانده شد :

علت تاخیر در اجرای پروژه‌ های تصفیه خانه فاضلاب نوشهر و چالوس و مخزن ۱۵۰۰ متر مکعبی کلاردشت چیست؟ مگر در کمیسیون در پاسخ به سوال این جانب اعلام نکردید که سریعا اقدام شود؟ ، تذکر به وزیر صنعت، معدن و تجارت: علی‌رغم یادآوری چند باره چرا اقدامی برای حل مشکل شهرک صنعتی مرزن آباد چالوس صورت نمی‌گیرد، تذکر به وزیر بهداشت: علی‌رغم مکاتبات، مذاکرات و تذکرات چرا تاکنون اقدامی عملی برای ایجاد دانشکده پیراپزشکی در نوشهر یا چالوس صورت نگرفته است، اقدام شود.