کد خبر: 9508تاریخ انتشار : ۹:۴۱:۰۸ - سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

جاده گهرباران بازهم حادثه آفرید/ تصادف در چهارراه ورکلا یک کشته و ۲ مصدوم برجای گذاشت

تصادف بین دو خودرو در چهارراه ورکلا جاده مرگبار گهرباران شهرستان میاندورود یک کشته و ۲ مصدوم برجای گذاشت. به گزارش مازنی خبر و به نقل از فارس، محور گهرباران شهرستان میاندورود که به جاده مرگ شهرت دارد، شامگاه امروز در ادامه تصادفات مرگبار باری دیگر حادثه‌ آفرید. این حادثه که در چهارراه ورکلا شهرستان […]

جاده گهرباران بازهم حادثه آفرید/ تصادف در چهارراه ورکلا یک کشته و ۲ مصدوم برجای گذاشت

تصادف بین دو خودرو در چهارراه ورکلا جاده مرگبار گهرباران شهرستان میاندورود یک کشته و ۲ مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش مازنی خبر و به نقل از فارس، محور گهرباران شهرستان میاندورود که به جاده مرگ شهرت دارد، شامگاه امروز در ادامه تصادفات مرگبار باری دیگر حادثه‌ آفرید.

این حادثه که در چهارراه ورکلا شهرستان میاندورود به وقوع پیوست، یکی از اهالی روستای زید به علت شدت جراحات وارده در دم جان باخت.

روابط عمومی اورژانس مازندران با تایید این خبر اظهار کرد: در ساعت۱۹:۵۳ دوشنبه ۲۳ اردیبهشت خبر حادثه تصادف به مرکز ارتباطات اورژانس مازندران اعلام شد.

آمبولانس‌های پایگاه‌های ولوجا ساری و نکا به محل حادثه واقع در جاده گهرباران چهارراه ورکلا اعزام شدند.

در این حادثه یک مرد ۴۱ساله و پسربچه ۶ساله مصدوم شدند و یک خانم ۳۲ساله در دم جان باخت و مصدومین به بیمارستان بوعلی نکا منتقل شدند.

به گزارش فارس، چهارراه ورکلا شهرستان میاندورود که در ورودی جاده گهرباران قرار دارد، به علت عرض کم، نداشتن میدان و جداکننده‌ها موجب بروز حوادث ناگواری برای مسافران و اهالی منطقه می‌شود.