کد خبر: 9535تاریخ انتشار : ۱۰:۵۱:۴۸ - جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

قتل فجیع پدر و مادر شهید عیسی نجفی در بهشهر +عکس

مازنی خبر : پدر و مادر “شهید عیسی نجفی” شامگاه پنجشنبه گذشته در خانه شان واقع در بهشهر مازندران کشته شدند. طبق گفته های اورژانس بهشهر شاهرگ آنها (پدر و مادر شهید) زده شده است. نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه از نیروهای امنیتی و اطلاعاتی خواست تا با قید فوریت نسبت به شناسایی، معرفی […]

قتل فجیع پدر و مادر شهید عیسی نجفی در بهشهر +عکس

مازنی خبر : پدر و مادر “شهید عیسی نجفی” شامگاه پنجشنبه گذشته در خانه شان واقع در بهشهر مازندران کشته شدند.

طبق گفته های اورژانس بهشهر شاهرگ آنها (پدر و مادر شهید) زده شده است.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه از نیروهای امنیتی و اطلاعاتی خواست تا با قید فوریت نسبت به شناسایی، معرفی و مجازات عاملان این واقعه تاسف‌بار” اقدام کنند.

کشف جسد و قتل پیر مرد و پیرزن بهشهری درحال که آن دو پدر و مادر شهید عیسی نجفی بودند باعث شد تا تحقیقات ویژه پلیس و امنیتی آغاز شود.

این حادثه شامگاه دیروز با پیدا شدن اجساد در منزل مسکونی فاش شد و اجساد به پزشکی قانونی انتقال یافته است.

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با تایید این خبر گفت : پس از وقوع این حادثه یک گروه از کارشناسان پزشکی قانونی برای پیگیری بیشتر به منطقه اعزام شدند تا موضوع را پیگیری و بررسی کنند.

عباسی گفت: جسد این زوج بهشهری به پزشکی قانونی ساری منتقل و علت مرگ آنان پس از آزمایش‌ها و کالبدشکافی متخصصان پزشکی قانونی استان اعلام خواهد شد.

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران افزود: جزئیات بیشتر این حادثه به دلیل فرار قاتل یا قاتلین پس از دستگیری اعلام خواهد شد.

https://static1.fartaknews.com/thumbnail/MWOkIGiPWvHs/QtzLdUmF9aDjwIrY0dp2gPVAc2ruVam_OLlM_hFGPQJCZcp8aGL98TV13cckHCnCJhFQFliTHSDg9ORokiroYcEdP11D_F1pJ_aQ8rCb05cRX7G483SxemZ0_G2O5_Bdn0vhT6D0XHSH9DGXOShKEK3PDniXRRd2/%D9%BE%D8%AF%D8%B1%2B%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF%2B%D8%A8%D9%87%D8%B4%D9%87%D8%B1.jpg