کد خبر: 9570تاریخ انتشار : ۹:۲۸:۲۸ - یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

اتفاقی که باید آن را به فال نیک گرفت / شهردار قائم‌شهر استعفا داد / شهردار سازندگی در راه عمارت شهرداری

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: در صورتی که صبح امروز (یکشنبه) قرار بود ۶۰ سوال شورای اسلامی شهر قائم شهر از شهردار این شهر مطرح شود ولی بهمن معین پور قبل از طرح این سوالات از سمت خود استعفا داد. در پی این استعفا ، خنکدار از کارمندان باتجربه و موفق شهرداری به عنوان […]

اتفاقی که باید آن را به فال نیک گرفت / شهردار قائم‌شهر استعفا داد / شهردار سازندگی در راه عمارت شهرداری

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: در صورتی که صبح امروز (یکشنبه) قرار بود ۶۰ سوال شورای اسلامی شهر قائم شهر از شهردار این شهر مطرح شود ولی بهمن معین پور قبل از طرح این سوالات از سمت خود استعفا داد.

در پی این استعفا ، خنکدار از کارمندان باتجربه و موفق شهرداری به عنوان سرپرست معرفی شد.

گفته می شود اعضای شورا تصمیم دارد ، عباس صالح زاده رئیس فعلی شورای شهر و شهردار اسبق قائم شهر را به عنوان گزینه شهرداری به استانداری معرفی نماید.

صالح زاده پیش تر حدود ۵ سال مسئولیت شهرداری قائم شهر را بر عهده داشت و به دلیل اقدامات عمرانی کم نظیر از جمله ساخت زیرگذر میدان امام خمینی (ره) و ساماندهی چهارشنبه بازار و … به شهردار سازندگی لقب گرفته بود. بی شک یکی از موفق ترین دوران های شهرداری قائم شهر در زمان مدیریت عباس صالح زاده رقم خورده بود.

به نظر می رسد با توجه به رکود عمرانی که شهر قائم شهر در ۲ سال اخیر با آن رو به رو شده است ، اتفاقات امروز را باید به فال نیک گرفت.