کد خبر: 9576تاریخ انتشار : ۸:۳۹:۲۰ - دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

اتمام حجت‌های جذاب استاندار مازندران / هشدار به بانک‌ها ، اخطار به متجاوزین به ساحل دریا

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: استاندار مازندران در جلسه شورای اداری استان به بانک‌های خصوصی و همچنین متجاوزین به ساحل دریا هشدار داد. احمد حسین‌زادگان در بخشی از صحبت‌هایش به بانک‌های خصوصی استان که در بحث اشتغال‌زایی تسهیلات نمی‌دهند، هشدار داد و افزود: به این بانک‌ها هشدار می‌دهم که اگر در توسعه استان و […]

اتمام حجت‌های جذاب استاندار مازندران / هشدار به بانک‌ها ، اخطار به متجاوزین به ساحل دریا

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: استاندار مازندران در جلسه شورای اداری استان به بانک‌های خصوصی و همچنین متجاوزین به ساحل دریا هشدار داد.

احمد حسین‌زادگان در بخشی از صحبت‌هایش به بانک‌های خصوصی استان که در بحث اشتغال‌زایی تسهیلات نمی‌دهند، هشدار داد و افزود: به این بانک‌ها هشدار می‌دهم که اگر در توسعه استان و ایجاد اشتغال از طریق ارائه تسهیلات همکاری نداشته باشند، نام آنها را اعلام و از مردم می‌خواهیم تا سپرده‌های خود را از آن بانک‌ها خارج کنند.

همچنین استاندار مازندران در مورد تجاوز به ساحل دریا اظهار داشت: با توجه به همراهی دستگاه قضایی به مردم و همچنین دستگاه‌های دولتی اخطار می‌دهم که حریم ۶۰ متری ساحل دریا را رعایت کنند، در غیر اینصورت در بحث آزادسازی سواحل با آنها برخورد خواهد شد. وی افزود: ساحل دریا برای تمام مردم است و باید به آن دسترسی آزادی داشته باشند.