کد خبر: 9602تاریخ انتشار : ۹:۰۳:۳۴ - دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

پلمب مطب دندانپزشک قلابی در بابل

مطب دندانپزشک ۴۰ساله قلابی با هماهنگی‌های دادستان عمومی و انقلاب بابل پلمب شد. به گزارش مازنی خبر ، سید مصطفی قاسم زاده معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: دندانپزشک ۴۰ساله قلابی که در منطقه گنج افروز بابل مطب دندانپزشکی دایر کرده وبیماران را ویزیت می‌کرد، دستگیر شد. وی افزود: با هماهنگی‌های بعمل آمده با […]

پلمب مطب دندانپزشک قلابی در بابل

مطب دندانپزشک ۴۰ساله قلابی با هماهنگی‌های دادستان عمومی و انقلاب بابل پلمب شد.

به گزارش مازنی خبر ، سید مصطفی قاسم زاده معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: دندانپزشک ۴۰ساله قلابی که در منطقه گنج افروز بابل مطب دندانپزشکی دایر کرده وبیماران را ویزیت می‌کرد، دستگیر شد.
وی افزود: با هماهنگی‌های بعمل آمده با دادستان عمومی و انقلاب بابل و تیم نظارت بر دندانپزشکی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل محل کار این فرد مداخله گر در امور دندانپزشکی پلمب وپرونده جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارسال شد.

سید مصطفی قاسم زاده با تاکید بر عزم جدی دانشگاه علوم پزشکی بابل بر برخورد با افراد غیرمجاز در حوزه‌ی دندانپزشکی، پوست و زیبایی و طب سنتی از مردم خواست تا فریب تبلیغات غیرواقعی و اغواکننده در این حوزه‌ها را نخورند.

محسن رضازاده معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز از کشف و ضبط قرص‌های قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: ۲۴ هزار عدد قرص ترامادول قاچاق در یکی از باربری‌های شهرستان بابل کشف و ضبط شد.

وی افزود: این دارو‌های قاچاق متعلق به یکی از عطاری‌های این شهرستان بودکه پرونده به همراه متهم برای رسیدگی به مراجع قضایی فرستاده شد.