کد خبر: 9615تاریخ انتشار : ۹:۳۴:۵۷ - چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

غرق‌شدن خانم ۳۵ ساله در رودخانه چشمه کیله تنکابن

مازنی خبر : جسد يک زن ۳۵ ساله در رودخانه چشمه کيله تنکابن توسط مردم رويت و با حضور آتش نشانان تحويل مقامات قضايی و انتظامی شد. محمدی سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تنکابن گفت: طی تماس تلفنی مرکز اورژانس شهرستان با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی در خصوص گزارش مردمی رویت […]

غرق‌شدن خانم ۳۵ ساله در رودخانه چشمه کیله تنکابن

مازنی خبر : جسد يک زن ۳۵ ساله در رودخانه چشمه کيله تنکابن توسط مردم رويت و با حضور آتش نشانان تحويل مقامات قضايی و انتظامی شد.

محمدی سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تنکابن گفت: طی تماس تلفنی مرکز اورژانس شهرستان با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی در خصوص گزارش مردمی رویت یک جسد در رودخانه چشمه کیله تیم امداد سازمان آتش نشانی به محل اعزام و جسد این فرد از رودخانه انتقال و تحویل مقامات قضایی و انتظامی شد.

محمدی اظهار کرد: با توجه به معاینات اولیه پرسنل اورژانس از فرد متوفی، حاکی از این بود که ساعات زیادی از غرق شدن و فوت این خانم می گذرد.

وی با تاکید بر شروع فصل گرما و ذوب شدن برف در بالادست رودخانه چشمه کیله از شهروندان خواست تا ضمن توجه به اطلاع رسانی های قبلی؛ هشدار های ایمنی را جدی بگیرند و در این فصل از سال از باتوجه به حجم زیاد آب رودخانه چشمه کیله از نزدیک شدن به کناره های لغزان در کلیه ساعات شبانه روز اکیدا خوداری کنندو

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تنکابن بر غفلت از کودکان در پارک های حوالی رودخانه چشمه کیله تاکید کرد.