کد خبر: 9669تاریخ انتشار : ۹:۵۱:۵۵ - شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

مرگ جویندگان گنج در عمق ۳۰ متری زمین در چمستان

مازنی خبر : سه مرد که برای یافتن گنج به عمق ۳۰ متری چاهی رفته بودند بر اثر استنشاق گاز مسموم جان خود را از دست دادند.این حادثه در منطقه جنگلی بخش چمستان شهرستان نور در غرب مازندران اتفاق افتاد. نخستین ساعات بامداد پنجشنبه دوم خرداد ۹۸ بود که یکی از ساکنان چمستان طی تماس […]

مرگ جویندگان گنج در عمق ۳۰ متری زمین در چمستان

مازنی خبر : سه مرد که برای یافتن گنج به عمق ۳۰ متری چاهی رفته بودند بر اثر استنشاق گاز مسموم جان خود را از دست دادند.این حادثه در منطقه جنگلی بخش چمستان شهرستان نور در غرب مازندران اتفاق افتاد.

نخستین ساعات بامداد پنجشنبه دوم خرداد ۹۸ بود که یکی از ساکنان چمستان طی تماس تلفنی با نیروهای هلال احمر شهرستان نور از گرفتار شدن چند مرد داخل چاهی عمیق خبر داد. دقایقی بعد عملیات امداد‌رسانی آغاز شد. در حالی که حدود ۴ ساعت از آغاز عملیات نفسگیر امدادرسانان هلال احمر نور و ایستگاه آتش‌نشانی شهرهای نور و آمل می‌گذشت سرانجام ۴ مرد گرفتار از عمق چاه بیرون آورده شدند.

علی اصغر خاکپور، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نور در این باره به خبرنگار ما گفت: سه مرد افغانستانی و یکی از افراد بومی منطقه وارد چاه ۳۰ متری شده بودند که برای روشنایی از موتور برق استفاده کرده اما به علت دود و دی اکسید کربن ناشی از موتور برق دچار خفگی شدند. در این حادثه فرد بومی و دو تن از مردان افغانستانی جان خود را از دست داده و یک نفر فقط زنده ماند که برای درمان به بیمارستان منتقل شد.