کد خبر: 9683تاریخ انتشار : ۱۳:۲۴:۲۸ - شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

قائم‌شهر آماده استقبال از سرمایه‌گذاران / عباس صالح‌زاده: پارک جنگلی تلار فرصتی بی‌نظیر برای سرمایه‌گذاری است

مازنی خبر / گروه اجتماعی: رئیس شورای اسلامی شهر قائم شهر گفت: پارک جنگلی تلار فرصتی بی‌نظیر برای سرمایه‌گذاری است. به گزارش مازنی خبر ، مهندس عباس صالح زاده در حاشیه بازدید از پارک جنگلی تلار اظهار داشت: پارک جنگلی تلار قائمشهر با داشتن ۱۶۰ هکتار جنگل بکر و دست نخورده فرصتی بی نظیر برای […]

قائم‌شهر آماده استقبال از سرمایه‌گذاران / عباس صالح‌زاده: پارک جنگلی تلار فرصتی بی‌نظیر برای سرمایه‌گذاری است

مازنی خبر / گروه اجتماعی: رئیس شورای اسلامی شهر قائم شهر گفت: پارک جنگلی تلار فرصتی بی‌نظیر برای سرمایه‌گذاری است.

به گزارش مازنی خبر ، مهندس عباس صالح زاده در حاشیه بازدید از پارک جنگلی تلار اظهار داشت: پارک جنگلی تلار قائمشهر با داشتن ۱۶۰ هکتار جنگل بکر و دست نخورده فرصتی بی نظیر برای سرمایه گذاری و توسعه است.

مهندس صالح زاده ادامه داد: پیرو تاکیدات انجام شده در جلسه شورای اداری شهرستان بر شکل گیری ستاد استقبال از مسافران و گردشگران بخصوص در ایام تابستان ، اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری قائم شهر رسیدگی ویژه به پارک جنگلی تلار را در دستور کار خود قرار دادند.

وی تصریح کرد: شهرداری قائم شهر اقدام به پاکسازی، نظافت، آماده سازی کمپ ها و آلاچیق ها،پاک تراشی، ترمیم مسیر عبور و مرور جنگلی، ترمیم و بازگشایی حاشیه پارک جنگلی، ساخت و بهسازی سرویس های بهداشتی، رنگ آمیزی و احیای آبخوریها ، رسیدگی به روشنایی معابر و تاسیسات و از این قبیل خدمات را با پیگیری و حضور اعضای شورای اسلامی شهر در این روز ها در اولویت کاری قرار داده است.

صالح زاده با بیان اینکه پارک جنگلی تلار یکی از فرصت های طلایی و بی نظیر در سطح استان مازندران برای سرمایه گذاری می باشد، اعلام کرد: شورای اسلامی دوره پنجم قائم شهر آمادگی کامل خود را برای استقبال از سرمایه گذاران بخش خصوصی اعلام می دارد و از کسانیکه توانایی ایجاد فضاهای مناسب و مطلوب جهت رفاه گردشگران و اهالی این منطقه را دارند دعوت به همکاری می نماید.

مهندس صالح زاده افزود: امیدواریم در آینده ای نزدیک علاوه بر رسیدگی به پارک جنگلی ۱۶۰ هکتاری تلار در دیگر امورات شهر نیز رو به توسعه و پیشرفت با شتاب و سرعت پیش برویم تا بتوانیم برای شهروندان عزیز خدماتی شایسته تقدیم کنیم .

به گزارش مازنی خبر ، گفتنی است مهندس صالح زاده و دیگر اعضای شورای اسلامی شهر ضمن حضور همه روزه و بازدید از مراحل اجرای کار در پارک جنگلی تلار ، حاضر به دریافت هرگونه پیشنهاد در خصوص توسعه پارک جنگلی می باشند.

 

همچنین مهندس غلامرضا میرزایی رئیس‌ کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر نیز اعلام داشت: از جمله فرصت های پارک جنگلی تلار می توان به ایجاد پیست موتور سواری چهار چرخ، ایجاد پیست آفرود، ساخت و بهره برداری از کمپ های شبانه ، ایجاد مراکز رستورانی و رفاهی، برپایی کمپ های اقامتی کوتاه مدت و از این قبیل مسائل اشاره نمود.

وی اعلام داشت: سرمایه گذاران میتوانند به صورت خرد و کلان در این حوزه مشارکت نمایند.

میرزائی تصریح کرد: پارک جنگلی تلار بعد از حدود ۶ سال بی توجهی و عدم رسیدگی مناسبت امروز با دغدغه اعضای شورا و با عزم جزم شهرداری قائم شهر در روز های گذشته به طور ویژه در حال رسیدگی می باشد.

وی ادامه داد: از این روی کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر و شهرداری قائم شهر آمادگی خود را جهت مذاکره و بررسی طرح های پیشنهادی بخش خصوصی از این تریبون اعلام می دارد.