کد خبر: 9738تاریخ انتشار : ۱۳:۲۳:۵۶ - جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸

کمک ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیونی خیرین برای آزادی زندانیان نیازمند قائم‌شهر، سوادکوه و جویبار

مردمان خیر و نیکوکار شهرستانهای قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار وسیمرغ برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اهداء کردند. به گزارش مازنی خبر ، “سید سعید رحمتی” رئیس زندان شهرستان قائمشهر بیان کرد: به منظور کمک به خانواده زندانیان نیازمند در پنج حوزه قضایی قائمشهر، سوادکوه سوادکوه شمالی ، […]

کمک ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیونی خیرین برای آزادی زندانیان نیازمند قائم‌شهر، سوادکوه و جویبار

مردمان خیر و نیکوکار شهرستانهای قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار وسیمرغ برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اهداء کردند.

به گزارش مازنی خبر ، “سید سعید رحمتی” رئیس زندان شهرستان قائمشهر بیان کرد: به منظور کمک به خانواده زندانیان نیازمند در پنج حوزه قضایی قائمشهر، سوادکوه سوادکوه شمالی ، جویبار و سیمرغ در ماه مبارک رمضان جشن گلریزان برگزار شد.

وی افزود، این جشنها در راستای کمک و مساعدت هر چه بیشتر انجمن حمایت از زندانیان به خانواده های تحت پوشش و آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد اجرا گردید.

رئیس زندان قائمشهر بیان کرد: کمکهای خیرین در پنج حوزه قضایی با توجه به اعتمادی که به انجمن حمایت از زندانیان داشتند به بیش از ۲میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال رسید.

“رحمتی” کمکهای مردمان خیر و نیکوکار شهرستان قائمشهر را ۷۸۵/۵۰۰/۰۰۰ ریال و مبلغ جمع آوری شده در شهرستانهای سوادکوه و سوادکوه شمالی را ۴۶۳/۰۰۰/۰۰۰ ریال عنوان کرد.

رئیس زندان قائمشهر مبالغ جمع آوری شده در شهرستان سیمرغ را۳۰۴/۵۰۰/۰۰۰ ریال و شهرستان جویبار را ۹۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بیان کرد .

ابراهیمی مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان قائمشهر نیز طی گزارشی اعلام کرد: مبالغ جمع آوری شده صرف تهیه سبد کالا، بن تحصیلی، بن خرید برای خانواده و فرزندان زندانی و آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد می شود.

وی جشن گلریزان را یکی از سنتهای نیک در ماه مبارک رمضان دانست که با مشارکت مردمان خیر و نیکوکار زمینه رفع مشکلات انسانهای آبرومند در زندانها و تأمین مایحتاج زندگی آنان فراهم می گردد.

ابراهیمی کمک های خیرین را شاخصی موثر در پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در جامعه برشمرد که در ساماندهی زندانیان و خانواده های آنان نقش مهمی ایفاء خواهد کرد.