کد خبر: 9793تاریخ انتشار : ۲۰:۲۱:۱۱ - یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸

معاون عمرانی استاندار مازندران: احداث نیروگاه‌های جدید مشکلات قطعی برق مازندران را برطرف می‌کند

معاون عمرانی استاندار مازندران با اشاره به حمایت بیشتر از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حوزه انرژی و تولید برق، گفت: احداث نیروگاه‌های جدید مشکلات قطعی برق مازندران را رفع می‌کند. به گزارش مازنی خبر ، مهدی رازجویان در جلسه تسریع روند ساخت پروژه نیروگاه ۲۱۹ مگاواتی بابلسر اظهار داشت: هزینه احداث نیروگاه شهرستان بابلسر با […]

معاون عمرانی استاندار مازندران: احداث نیروگاه‌های جدید مشکلات قطعی برق مازندران را برطرف می‌کند

معاون عمرانی استاندار مازندران با اشاره به حمایت بیشتر از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حوزه انرژی و تولید برق، گفت: احداث نیروگاه‌های جدید مشکلات قطعی برق مازندران را رفع می‌کند.

به گزارش مازنی خبر ، مهدی رازجویان در جلسه تسریع روند ساخت پروژه نیروگاه ۲۱۹ مگاواتی بابلسر اظهار داشت: هزینه احداث نیروگاه شهرستان بابلسر با اعتباری بالغ بر ۱۲۵ میلیون دلار بوده که با مشارکت سرمایه‌گذار چینی در حال اجرایی شدن است.

وی افزود: کمبود برق در مازندران از جمله مشکلات پیش رو بوده که احداث نیروگاه در مازندران موضوعی مهمی است که باید مورد اهتمام و توجه قرار گیرد.

رازجویان بیان کرد: با توجه به حجم گستردگی این پروژه باید نواقص و ایرادات کارشناسی برطرف شود تا فاز دوم این پروژه آغاز و نگرانی‌های موجود پیرامون انصراف سرمایه‌گذار خارجی برطرف شود.

وی تاکید کرد: با اداره راهداری و حمل نقل جاده ای بابلسر جهت اجرا و عملیاتی کردن این پروژه هماهنگی‌های لازم صورت گرفته تا مسیرهای انتهایی محور مواصلاتی این پروژه اجرایی و نهایی شود.