کد خبر: 9843تاریخ انتشار : 10:04:56 - چهارشنبه 5 ژوئن 2019

رئیس سابق سازمان مدیریت برنامه ریزی مازندران سکاندار امور مالیاتی کشور شد

هیات‌ وزیران در جلسه خود که به ریاست حجت ‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی برگزار شد به امیدعلی پارسا به‌عنوان رئیس جدید سازمان امور مالیاتی کشور رای اعتماد داد. به گزارش مازنی خبر و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر هیات‌‌دولت، رئیس‌جمهور در این جلسه، ضمن تبریک به آقای پارسا به‌عنوان رئیس جدید سازمان […]

رئیس سابق سازمان مدیریت برنامه ریزی مازندران سکاندار امور مالیاتی کشور شد

هیات‌ وزیران در جلسه خود که به ریاست حجت ‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی برگزار شد به امیدعلی پارسا به‌عنوان رئیس جدید سازمان امور مالیاتی کشور رای اعتماد داد.

به گزارش مازنی خبر و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر هیات‌‌دولت، رئیس‌جمهور در این جلسه، ضمن تبریک به آقای پارسا به‌عنوان رئیس جدید سازمان امور مالیاتی کشور، توسعه و گسترش پایه مالیاتی، مقابله جدی با پدیده فرار مالیاتی و لزوم شفافیت در فرآیندها را مورد تاکید قرار داد.

حسن روحانی نقش نظام مالیاتی در جریان سالم اقتصادی کشور را با اهمیت دانست و گسترش فرهنگ مالیاتی، رابطه دو سویه رونق تولید و کاهش اتکای بودجه دولت به درآمدهای نفتی و سلامت سازمانی و مبارزه با فساد و بهبود سیستم الکترونیک مالیات را از اولویت‌های این سازمان ذکر کرد.

امیدعلی پارسا سابقه مدیریت در سازمان برنامه و بودجه کشور از جله ریاست این سازمان در استان مازندران را در کارنامه داشته و آخرین سمت وی نیز ریاست مرکز آمار ایران بوده است. هیات‌وزیران در ادامه، از خدمات رئیس پیشین سازمان امور مالیاتی کشور تقدیر کرد.

http://www.shomalnews.com/_media/uploaded/images/185476_larg.jpg