کد خبر: 9892تاریخ انتشار : ۱۹:۴۲:۳۷ - شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸

غرق شدن جوان مشهدی در دریای نوشهر

جوان مشهدی در آب‌های ساحلی نوشهرغرق شد. به گزارش مازنی خبر ، کریمیان رئیس هیات نجات غریق و غواصی مازندران در گفتگو با خبرنگاران ، گفت: جوان ۳۹ ساله مشهدی به هویت سیدمحمدجمال. ف  در محدوده آب‌های ساحلی روستای چلندر برای شنا به دریا رفت و گرفتار امواج سهمگین دریا شد و جان باخت. وی […]

غرق شدن جوان مشهدی در دریای نوشهر

جوان مشهدی در آب‌های ساحلی نوشهرغرق شد.

به گزارش مازنی خبر ، کریمیان رئیس هیات نجات غریق و غواصی مازندران در گفتگو با خبرنگاران ، گفت: جوان ۳۹ ساله مشهدی به هویت سیدمحمدجمال. ف  در محدوده آب‌های ساحلی روستای چلندر برای شنا به دریا رفت و گرفتار امواج سهمگین دریا شد و جان باخت.

وی با بیان اینکه این فرد در یک شهرک خصوصی و خارج از طرح دریا وارد آب‌های خروشان شده بود، افزود: این جوان مشهدی به به دلیل ناآشنایی با فنون شنا و نبود نجات غریق در شهرک‌های خصوصی کنار دریا جان خود را از دست داد.

رئیس هیات نجات غریق و غواصی مازندران افزود: پیکر قربانی حادثه که نخستین قربانی در آب‌های ساحلی نوشهر است با دستور مقام قضایی به سردخانه پزشکی قانونی نوشهر انتقال پیدا کرد.

کریمیان با بیان اینکه بر اساس گزارش هواشناسی ارتفاع موج دریای خزر امروز و فردا به حدود ۲ متر می‌رسد از مسافران و گردشگران خواست به هیچ عنوان برای شنا به دریا نروند.

وی ادامه داد: یکی از معضلات در شهرک‌های خصوصی ساحلی نبود نجات غریق در آن‌ها است در حالیکه بار‌ها به مالکان آن‌ها برای بکار گیری نجات غریق هشدار داده شده است.