کد خبر: 9897تاریخ انتشار : ۲۲:۲۴:۱۰ - شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸

نقدی بر یک انتصاب احتمالی / قائم‌شهر آزمایشگاه نیست آقای استاندار !

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : در پی قوت گرفتن انتصاب معاون یکی از ادارات کل مازندران به عنوان فرماندار قائم‌شهر ، موجی از نگرانی‌ها در بین نخبگان این شهرستان به وجود آمد. به گزارش مازنی‌خبر ، شنیده‌ها حاکیست در صورتی استاندار مازندران در اقدامی تعجب‌برانگیز ، معاون یکی از سازمان‌های استان را برای […]

نقدی بر یک انتصاب احتمالی / قائم‌شهر آزمایشگاه نیست آقای استاندار !

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : در پی قوت گرفتن انتصاب معاون یکی از ادارات کل مازندران به عنوان فرماندار قائم‌شهر ، موجی از نگرانی‌ها در بین نخبگان این شهرستان به وجود آمد.

به گزارش مازنی‌خبر ، شنیده‌ها حاکیست در صورتی استاندار مازندران در اقدامی تعجب‌برانگیز ، معاون یکی از سازمان‌های استان را برای جانشینی مهدی محمدی در فرمانداری قائم‌شهر در نظر گرفته است که این شهرستان مرکز یکی از مهمترین حوزه‌های انتخابیه استان و همچنین شهرستانی با حاشیه‌های اجتماعی و کارگری مختلف شناخته می‌شود.

اینکه استاندار مازندران فردی بی‌تجربه را برای فرمانداری مهم قائم‌شهر در نظر گرفته موجی از نگرانی‌ها را در بین نخبگان و مردم این شهرستان به وجود آورده است و مردم معتقدند که قائم‌شهر آزمایشگاه و محل آزمون و خطا برای استاندار نیست که فردی که تا به امروز نه شورای اداری برگزار کرده و نه انتخابات و نه می‌داند چگونه یک شهرستان را باید مدیریت کند ، برای فرمانداری قائم‌شهر در نظر گرفته است.

بسیاری از شهروندان و مردم قائم‌شهر بعد از شنیدن خبر خداحافظی مهدی محمدی از قائم‌شهر ، در تماس با مازنی‌خبر خواستار انتقال پیام‌شان به استاندار مازندران شدند که جانشین فرماندار فعلی باید در سطح وی باشد زیرا محمدی در ۶ سال اخیر با عملکرد درخشانی که داشته کارنامه موفقی از خود برجا گذاشته است.

گفتنیست به نظر می‌رسد در صورت تحقق حضور معاون مدیرکل! در فرمانداری قائم‌شهر شاهد توقف توسعه در این شهرستان خواهیم بود! و البته در این بین موضع‌گیری‌های احتمالی آقایان نماینده حتما جالب خواهد بود!