کد خبر: 99تاریخ انتشار : 11:10:32 - سه شنبه 15 مه 2018

فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد: کشف 7 میلیارد ریالی اشیاء عتیقه در محمودآباد

فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف 7 میلیارد ریالی اشیاء عتیقه در محمودآباد خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، سردار”سیدمحمود میرفیضی”درباره جزئیات این خبر، گفت: در پی رصدهای اطلاعاتی صورت گفته مبنی بر فعالیت یک باند قاچاق و خرید و فروش اشیاء عتیقه در شهرستان محمودآباد، موضوع در دستور کار پلیس امنیت و عمومی […]

فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد: کشف 7 میلیارد ریالی اشیاء عتیقه در محمودآباد

فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف 7 میلیارد ریالی اشیاء عتیقه در محمودآباد خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، سردار”سیدمحمود میرفیضی”درباره جزئیات این خبر، گفت: در پی رصدهای اطلاعاتی صورت گفته مبنی بر فعالیت یک باند قاچاق و خرید و فروش اشیاء عتیقه در شهرستان محمودآباد، موضوع در دستور کار پلیس امنیت و عمومی استان و شهرستان محمود آباد قرار گرفت .

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: ماموران پس از هماهنگی های قضائی، با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه موفق به شناسایی متهمان شدند .

سردار میرفیضی، خاطر نشان کرد: ماموران در اقدامی عملیاتی متهمان را که با تشکیل باندی 4 نفره در قاچاق و خرید و فروش اشیاء عتیقه فعالیت داشتند دستگیر کردند .

وی، تصریح کرد: در بازرسی های به عمل آمده از متهمان یک هزار و 24 عدد شیء عتیقه متعلق به دوران ساسانیان، صفویان و قاجاریان شامل، سکه های طلا، سکه های نقره، مهره جات، انواع سرنیزه، عروسک های مفرغی و جام کشف شد .

فرمانده انتظامی استان مازندران در خاتمه ارزش ریالی اشیاء عتیقه کشف شده را در مجموع بالغ بر 70 میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و موضوع در دست بررسی است .