کد خبر: 9946تاریخ انتشار : ۹:۱۱:۱۵ - چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸

دختر و پسران تهرانی به خاطر گرانی به شکل نامتعارف همخانه می شوند

برخی مردان به بهانه هم خانه گرفتن شروع به تبلیغات کرده و برای هم خانه شدن تنها از خانم های مجرد تقاضا می کنند. یک منبع آگاه پلیس می گوید این اقدام جزم است و پلیس درصورت دریافت گزارش حتما وارد عمل می شود. به گزارش مازنی خبر و به نقل از رکنا، بحث همخانه […]

دختر و پسران تهرانی به خاطر گرانی به شکل نامتعارف همخانه می شوند

برخی مردان به بهانه هم خانه گرفتن شروع به تبلیغات کرده و برای هم خانه شدن تنها از خانم های مجرد تقاضا می کنند. یک منبع آگاه پلیس می گوید این اقدام جزم است و پلیس درصورت دریافت گزارش حتما وارد عمل می شود.

به گزارش مازنی خبر و به نقل از رکنا، بحث همخانه شدن در تهران یکی از موضوعات داغ در پایتخت است که بیشتر اوقات شاهد زندگی دختران و پسران در کنار هم هستیم که باعث به وجود آمدن معضلاتی در برخی ساختمان ها می شود.

ماجرای هم خانه شدن بیشتر با این تصور که در کاهش پرداخت اجاره خانه این کار انجام می گیرد اما در کنار این ماجرا روابط نامشروع و معضلات اجتماعی پیش می آید و در برخی از مواقع افراد سودجود برای منافع و سواستفاده از افراد درخواست هم خانه می کنند.

بحث هم خانه گرفتن بیشتر افراد که قصد گرفتن هم خانه هستند به دنبال یک خانم هستند و به هیچ عنوان با یک مرد دیگر هم خانه نمی شوند و حتی در برخی مواقع نیز وقتی ۲ مرد هم خانه می شوند مشکلات زیاد و اختلافات و درگیری نیز صورت می گیرد.

همانطور که در ۲ صوت پخش شده گوش می کنید کسانیکه در خواست همخانه داده اند برای پذیرفتن و هم خانه شدن ابتدا قرار ملاقات می گذارند و با چرب زبانی سعی بر ایجاد اعتماد برای اجرای نیت شوم خود دارند.