کد خبر: 9963تاریخ انتشار : ۹:۵۲:۱۴ - جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران: موضوعات فرهنگی باید با ابزار فرهنگی حل شود

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در نخستین نشست اعضای کارگروه استانی عفاف و حجاب در سالجاری با محوریت نمایشگاه عفاف و حجاب، گفت: عنوان‌کردن یا حل یک موضوع فرهنگی باید با ابزار فرهنگی صورت بگیرد و اگر اینگونه باشد، یک گام به جلو حرکت کرده ایم. به گزارش مازنی خبر ، حسین حسن […]

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران: موضوعات فرهنگی باید با ابزار فرهنگی حل شود

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در نخستین نشست اعضای کارگروه استانی عفاف و حجاب در سالجاری با محوریت نمایشگاه عفاف و حجاب، گفت: عنوان‌کردن یا حل یک موضوع فرهنگی باید با ابزار فرهنگی صورت بگیرد و اگر اینگونه باشد، یک گام به جلو حرکت کرده ایم.

به گزارش مازنی خبر ، حسین حسن ‌نژاد افزود: ابزار خوبی را در فضای مجازی داریم، اما باید ضعفِ عدم تولید محتواهای مناسب و موثر در فضای مجازی را رفع به نقطه قوت تبدیل کنیم.
وی تاکید کرد که نمایشگاه حجاب و عفاف باید پاسخگوی سلایق مختلف بوده و رونق تولید را به دنبال داشته باشد و هم پاسخگوی جامعه هدف باشد.
براساس اعلام شهرداری قائمشهر، نمایشگاه عفاف و حجاب در سطح ملی، قرار است به مناسبت هفته عفاف و حجاب در محل دائمی نمایشگاه های قائمشهر برگزار شود.

** نمایشگاه حجاب و عفاف در مازندران نیمه اول تیرماه برگزار می‌شود

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران نیز در این جلسه با اشاره به در پیش بودن هفته عفاف و حجاب از برگزاری نمایشگاهی به همین نام در شهرستان قائمشهر خبر داد.
سمیه قاسمی طوسی اظهار کرد: جامعه جوان و بسیاری از خانواده‌ها، مطالباتی را در بحث پوشش دارند و خواستار تولید و عرضه پوشش‌های آراسته و متعارف هستند.
وی افزود: بخشی از مطالبات با برگزاری نمایشگاه ها پاسخ داده می‌شود که یکی از بهترین نمایشگاه‌ ها نیز عرضه مد و لباس ایرانی – اسلامی است.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران بیان کرد: این نمایشگاه بیش از ۷۰ غرفه خواهد داشت که می‌تواند برای خانواده‌ها جالب توجه باشد.
قاسمی طوسی بیان کرد: زمان برگزاری نمایشگاه از سوی برگزارکنندگان، ۴ لغایت ۹ تیرماه در نظر گرفته شده است.