کد خبر: 9972تاریخ انتشار : ۱۰:۰۳:۳۸ - جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸

کشف بیش از دو کیلوگرم ماده مخدر شیشه در شهرستان میاندرود

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میاندرود از کشف دو کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر شیشه در این شهرستان خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، حجت الاسلام سید جواد هاشمی دادستان عمومی و انقلاب میاندرود گفت: بر حسب گزارش مرجع انتظامی و وصول اخباری مبنی بر حمل و نگهداری مواد مخدر و روان گردان […]

کشف بیش از دو کیلوگرم ماده مخدر شیشه در شهرستان میاندرود

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میاندرود از کشف دو کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر شیشه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، حجت الاسلام سید جواد هاشمی دادستان عمومی و انقلاب میاندرود گفت: بر حسب گزارش مرجع انتظامی و وصول اخباری مبنی بر حمل و نگهداری مواد مخدر و روان گردان و انتقال این مواد از استان گلستان به شهرستان میاندرود، اقدامات لازم برای پیگیری موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با صدور دستور ویژه از سوی دادستانی میاندرود طی انجام عملیات پلیسی، دو دستگاه خودرو در پلیس راه ساری – میاندرود توقیف و در بازرسی از خودروی متهمان، دو کیلو و ۵۰۰ گرم ماده مخدر از نوع شیشه و ۱۵ گرم گراس کشف و ضبط شد.

دادستان میاندرود گفت: با تشکیل پرونده در یکی از شعبات دادسرای شهرستان، خودرو‌ها به پارکینگ منتقل و متهمین به زندان معرفی شدند.

وی افزود: هر دو متهم دارای سوابق متعدد کیفری بوده و در حال تحمل حبس به مدت ۲۵ سال در زندان گرگان هستند که با دریافت مرخصی مناسبتی از زندان گرگان، مرتکب جرم شدند.