کد خبر: 9974تاریخ انتشار : ۱۰:۰۶:۵۳ - جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸

جدیدترین اخبار حوادث در مازندران؛ کشف انبار میلیاردی برنج احتکاری در جویبار/ کشف اسکناس‌های تقلبی در رامسر / کشف بیش از ۲ هزار لیتر مشروبات الکلی در کلاردشت

مازنی خبر : سرهنگ اکیر درویشی فرمانده انتظامی شهرستان جویبار گفت: در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر احتکار برنج در یکی از مناطق شهرستان جویبار، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت. […]

جدیدترین اخبار حوادث در مازندران؛ کشف انبار میلیاردی برنج احتکاری در جویبار/ کشف اسکناس‌های تقلبی در رامسر / کشف بیش از ۲ هزار لیتر مشروبات الکلی در کلاردشت

مازنی خبر : سرهنگ اکیر درویشی فرمانده انتظامی شهرستان جویبار گفت: در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر احتکار برنج در یکی از مناطق شهرستان جویبار، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی متهم به احتکار برنج و انبار دپوی وی شناسایی شد و با هماهنگی قضائی و همکاری نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان این انبار مورد بازرسی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان جویبار از کشف بیش از ۳۰ تن برنج احتکار شده از این انبار خبر داد و افزود: برابر اعلام کارشناسان ارزش ریالی برنج مکشوفه ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون رالد بوده که با هماهنگی قضائی این انبار پلمب شد.

سرهنگ درویشی از دستگیری متهم به احتکار برنج در این عملیات خبر داد و افزود: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

کشف اسکناس‌های تقلبی در رامسر

سرهنگ علی قیصری فرمانده انتظامی شهرستان رامسر گفت: در پی مراجعه تعدادی از کسبه‌های این شهرستان به مراجع قضائی و انتظامی مبنی بر خرید کالا از آنان با چک پول‌های تقلبی، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای این ماموریت، ماموران کلانتری ۱۲ با بررسی‌های همه جانبه متهم را در حین تردد در این شهرستان شناسایی کردند.

سرهنگ قیصری گفت: در عملیاتی ضربتی متهم دستگیر و در بازرسی از خودروی وی ۱۰۸ قطعه چک پول تقلبی جمعا به ارزش ۶۷ میلیون رالا به تعداد ۲۶ قطعه چک پول یک میلیون ریالی و ۸۲ قطعه چک پول ۵۰۰ هزار ریالی کشف شد.

وی افزود: این که متهم پس از تشکیل پرونده به نرجع قضائی معرفی شد.

دستگیری سارق منزل با ۵ فقره سرقت در نوشهر

سرهنگ قاسم محمدی فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در بخش کوهستانی کجور، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران اداره تجسس پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه سارق را شناسایی کردند.

سرهنگ محمدی گفت: با هماهنگی مرجع قضائی متهم که دارای سوابق متعدد کیفری نیز بوده در عملیاتی ضربتی دستگیر شد.

وی افزود: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۵ فقره سرقت منزل درمنطقه ییلاقی کجور این شهرستان اعتراف کرد.

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده در ساری

سرهنگ ناصر علی صفر پور فرمانده انتظامی شهرستان ساری گفت: به منظور پاکسازی نقاط آلوده و مقابله با تهیه و توزیع کنندگان موادمخدر، سارقان و مجرمان سابقه دار، طرح عملیاتی ارتقاء امنیت اجتماعی در مناطق آلوده و جرم‌خیز حوزه پاسگاه انتظامی هولار ساری به اجرا در آمد.

وی افزود: در اجرای این طرح مأموران انتظامی این فرماندهی با هماهنگی قضائی و در عملیاتی ضربتی با حضور در یکی از مناطق آلوده و جرم خیز، ۲ و نیم تن چوب قاچاق، ۱ دستگاه موتور سیکلت سرقتی، ۲ قیضه اسلحه شکاری غیر مجاز، مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی، مواد مخدر و ابزار و ادوات مصرف مواد مخدر کشف کردند.

سرهنگ صفر پور با اشاره به اجرای موفقیت آمیز این طرح عنوان داشت: در این طرح ۱۸ متهم به سرقت از سارقان سابقه دار و فروشندگان مواد مخدر شناسایی و دستگیر شدند.

دستگیری ۲ قاچاقچی مواد مخدر در سوادکوه شمالی

سرهنگ شهرام دمساز فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه شمالی گفت:در پی کسب خبری مبنی بر حمل وتوزیع مواد مخدر توسط ۲ سوداگر مرگ در سوادکوه شمالی، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود:ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، متهمان را در حین حمل مواد مخدر با خودروی پراید، در محور ورودی این شهرستان شناسایی کردند.

سرهنگ دمساز گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی ماموران در عملیاتی ضربتی متهمان را دستگیر کردند، که در بازرسی از خودروی آنان ۵ کیلو گرم تریاک که به طرز ماهانه‌ای در داخل خودرو جاسازی شده بود کشف شد.

کشف بیش از ۲ هزار لیتر مشروبات الکلی در کلاردشت

دادستان عمومی و انقلاب کلاردشت از کشف ۲ هزار و ۲۰۰ لیتر مشروبات الکلی دست ساز در این شهرستان خبر داد.

سید فرزاد حسینی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کلاردشت گفت: حسب گزارش مامورین، یک باب کارگاه تولید مشروبات الکلی در منطقه جنگلی مکارود کلاردشت کشف و ۲ هزار و ۲۰۰ لیتر مشروبات الکلی معدوم شد.

وی افزود: در این راستا دو متهم شناسایی و پرونده قضایی جهت رسیدگی به اتهامات نامبردگان تشکیل شده و در حال رسیدگی است.

گفتنی است تحقیقات تکمیلی در خصوص این پرونده ادامه دارد.