امروز: پنج شنبه 02 فروردين 1397 برابر با 22 مارس 2018

یادگار امام در سوادکوه

  • جمعه, 08 مرداد 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

کشور در مسیر درستی در حال حرکت است
اختصاصی مازنی خبر (مازنی نیوز) : یادگار امام راحل (ره) گفت : برگزای یادواره های شهدا یکی از اتفاقات فرخنده در شهرهای مختلف کشور است .

به گزارش مازنی خبر ، "حجت الاسلام والمسلمین سید علی خمینی" در سی و چهارمین یادواره هجده شهید روستای بِرنِت سوادکوه اظهار داشت : یادواره شهدا فرصتی برای احیای نام و خاطره شهدا و همچنین یادآوری اهداف شهدا است .

وی با تاکید بر اینکه شهدا نزد خداوند زنده هستند ، ادامه داد : یادواره‌های شهدا همان مراسم بزرگداشت روحیه شهادت طلبی است .

یادگار امام راحل (ره) تصریح کرد : امام خمینی (ره) بر زنده نگه داشتن روحیه شهادت طلبی تاکید داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین سید علی خمینی افزود : روحیه شهادت‌طلبی عامل اصلی بقا و حفظ انقلاب اسلامی است .

وی با تاکید بر اینکه بزرگداشت شهدا در حقیق بزرگداشت روحیه شهادت طلبی است ، ادامه داد : روحیه شهادت طلبی ، کشته شدن نیست بلکه همان تلاش برای پیروزی اسلام است .

یادگار امام راحل (ره) تصریح کرد : روحیه شهادت طلبی همان مهمتر بودن آرمان و مکتب اسلام نسبت به جان است.

به گزارش مازنی خبر ، حجت الاسلام والمسلمین سید علی خمینی با تاکید بر اینکه روحیه شهادت طلبی در امام راحل (ره) وجود داشت ، اظهار داشت : امام خمینی (ره) در برابر شاه که یک آدم ضعیف هم نبود ایستاد و همراه با ملت با روحیه شهادت طلبی به پیروزی رسیدند.

وی افزود : انقلاب را در حد آب و نان پایین نیاورید زیرا مردم به خاطر آرمان و مکتب اسلامی در کنار امام راحل ایستادند.

یادگار امام راحل با تاکید بر اینکه مردم در حکومت اسلامی باید از امکانات خوبی برخوردار باشند ، اظهار داشت : جامعه هر چه قدر از رفاه و زندگی مناسب فاصله بگیرد ، مردم از اسلامیت فاصله خواهند گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین سید علی خمینی ادامه داد : در حکومت اسلامی باید آب و نان مردم تامین شود که البته بعد از انقلاب اسلامی شاهد سرعت توسعه در مناطق محروم بودیم هر چند که مشکلات اقتصادی را در حال حاضر انکار نمی کنم.

وی با تاکید بر اینکه ناهنجاری های فرهنگی شایسته جامعه اسلامی نیست ، اظهار داشت : تفاوت جمهوری اسلامی با دیگر جوامع دنیا ، روحیه های معنوی است .

به گزارش مازنی خبر ، یادگار امام راحل (ره) با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری تصریح کرد : تا رسیدن به حکومت اسلامی فاصله داریم و در حال تلاش هستیم به حکومت اسلامی حقیقی برسیم.

حجت الاسلام والمسلمین سید علی خمینی افزود : اقتصاد علت اصلی خوشبختی مردم در یک جامعه نیست .

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر مردم ایران نسبت به زمان جنگ ، زندگی راحت تری دارند ، اظهار داشت : اما خیلی از مردم می گویند ما در زمان جنگ شادتر بودیم .

یادگار امام راحل (ره) ادامه داد : خیلی از مردم دنیا شاد هستند در صورتی که اقتصاد کشورشان اصلا خوب نیست.

وی با بیان اینکه دولت فعلی تلاش می کند  تا مشکلات اقتصادی کمتر شود ، تصریح کرد : همه ی دولت ها تلاش کردند ولی بعضی دولت ها موفق تر بودند.

حجت الاسلام والمسلمین سید علی خمینی ادامه داد : دولت اسلامی باید هر دو بعد مادی و معنوی جامعه را مورد توجه قرار دهد .

به گزارش مازنی خبر ، یادگار امام راحل (ره) در سی و چهارمین یادواره شهدای بِرنِت سوادکوه افزود : رهبر معظم انقلاب همواره به برگزاری یادواره های شهدا تاکید دارند لذا این مراسمات باید هر سال باشکوه تر از سال قبل برگزار شوند.

وی با تاکید  بر اینکه یادواره های شهدا به دشمنان اسلام نشان می دهد که مردم ایران پای انقلاب خود ایستاده اند ، اظهار داشت : امروز در صورتیکه اروپا امنیت ندارد ولی در کشورمان به برکت خون شهدا  و روحیه شهادت طلبی امنیت برقرار است.

حجت الاسلام والمسلمین سید علی خمینی ادامه داد : روحیه انقلابی مانند روحیه شهادت طلبی است که در این روحیه نیز آرمان و مکتب مهمتر از جان است.

یادگار امام راحل (ره) با تاکید بر اینکه به برکت خون شهدا ، کشورمان در قوی ترین حالت ممکن در دهه های اخیر قرار دارد ، اظهار داشت : مردم ایران سزاوار شرایط بهتری از وضعیت موجود هستند.

وی مسئله اشتغال را مهمترین چالش کشور در حال حاضر دانست و افزود : کشور در مسیر درستی در حال حرکت است و آینده ای روشن در انتظار مردم خواهد بود.

بازدید کد خبر: 13981

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی