امروز: شنبه 26 اسفند 1396 برابر با 17 مارس 2018

مدیرکل بیمه ایران

  • جمعه, 22 مرداد 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بیمه ایران ؛ پیشتاز در ارائه خدمات متنوع بیمه ایاختصاصی مازنی خبر (مازنی نیوز) : مدیرکل بیمه ایران در استان مازندران گفت : خدمات بیمه ای باید برای مردم شفاف سازی شود.

"بهرام دارائی قادیکلائی" در بازدید از دفتر گروه خبری پایگاه اطلاع رسانی "مازنی خبر" (مازنی نیوز) و مجله فرهنگی و هنری "ندای مازندران" که به مناسبت روز خبرنگار انجام شد ، گفت  : بیمه ایران به عنوان یک بنگاه اقتصادی به دنبال ایجاد باور خدمات مفید صنعت بیمه در جامعه است.

وی با اشاره به نقش رسانه ها در مسیر آشنائی مردم با خدمات بیمه ایران ، تصریح کرد : امروز روابط مجازی جایگزین روابط فیزیکی و دور هم نشینی شده است لذا خبرها به راحتی از طریق شبکه های مجازی و پایگاه های خبری اینترنتی به جامعه منتقل می شود.

مدیرکل بیمه ایران در استان مازندران با تاکید بر اینکه باور خدمات مفید بیمه ها باید در زندگی مردم نهادینه شود ، تصریح کرد : از اصحاب رسانه انتظار می رود کارکردهای مفید دستگاه های اجرائی که برای مردم مفید واقع شده اند را به خوبی منعکس کنند.

دارائی با بیان اینکه بیمه ایران در استان مازندران به دنبال ارائه خدمات مطلوب تر در جهت کسب رضایتمندی بیشتر مردم نسبت به دولت یازدهم می باشد ، افزود : مردم ما باید به ایران باور برسند که حادثه یک بار اتفاق می افتد لذا برای جبران آن باید به صنعت بیمه اعتماد کنند .

وی تصریح کرد :  80 درصد افرادی که از خدمات بیمه ایران سرویس دریافت می کنند قبول کرده اند که این بیمه در زندگی آنها مفید بوده است.

 

بازدید کد خبر: 14084

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی