امروز: شنبه 26 اسفند 1396 برابر با 17 مارس 2018

مدیرعامل گاز مازندران

  • پنج شنبه, 28 مرداد 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نهادینه شدن فرهنگ "کار" در شرکت گاز مازندراناختصاصی مازنی خبر (مازنی نیوز) :  در عصر بیست و پنجمین روز از ماه خرداد سال 94 ، محمداسماعیل ابراهیم زاده مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران در مراسم معارفه اش از وعده ای سخن گفت که بعد از گذشت یک سال و 2 ماه از آن روز ، شاهد عملی شدنش هستیم.

به گزارش مازنی خبر ، ابراهیم زاده در مراسم معارفه اش از تلاش برای نهادینه شدن فرهنگ "کار" در شرکت گاز مازندران سخن به زبان آورد و امروز با گاز رسانی به 99 درصد از مناطق مازندران این فرهنگ به خوبی در دولت تدبیر و امید و در شرکت گاز مازندران قابل لمس است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران ظهر امروز (پنجشنبه) به مناسبت هفته دولت و در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت : در سال 95 با اعتبار 300 میلیارد تومان به 200 روستای استان مازندران گاز رسانی خواهد شد .

به گزارش مازنی خبر ، محمداسماعیل ابراهیم زاده با تاکید براینکه در دولت اصلاحات ، ایران در حوزه استخراج گاز از رتبه هفدهم جهان به رتبه چهارم رسید ، به نقش دکتر بیژن زنگنه وزیر نفت کشورمان در خدمات رسانی بهتر شرکت گاز به مردم اشاره کرد و افزود : دولت تدبیر و امید با همه ی فشارها و سنگ اندازی هائی که رو به رو شده است در مسیر خدمت به مردم گام های محکمی بر می دارد.

وی ادامه داد : مجموعه وزارت نفت معتقد است که خدمت رسانی به مردم نباید فدای مسائل سیاسی شود و به همین علت در دولت آقای دکتر روحانی علی رغم تحریم ها و خالی بودن خزانه ، شاهد آرامش در جامعه ، ایجاد ثبات اقتصادی و خدمات رسانی بهتر به مردم هستیم.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به نقش رهبر معظم انقلاب اسلامی در موفقیت به دست آمده در موضوع برجام ، اظهار داشت : تیم دیپلماسی کشورمان با گفتگوی منطقی توانست به جهانیان ثابت کند که انرژی هسته ای حق مسلم مردم ایران است.

دکتر ابراهیم زاده با بیان اینکه 99 درصد مردم مازندران از نعمت گاز برخوردار هستند ، تصریح کرد : در صورتیکه تعهد شرکت گاز مازندران در سال 94 گازرسانی به 80هزار مشترک در استان بود ولی این شرکت توانست به 83هزار مشترک مازندرانی گاز رسانی نماید.

به گزارش مازنی خبر ، مدیرعامل شرکت گاز مازندران با تاکید بر اینکه پروژه گازرسانی به 21 روستای مازندران در هفته دولت امسال افتتاح خواهد شد ، اظهار داشت : در 4 ماه اول سال 95 ، با 400 کیلومتر لوله گذاری انجام شده به 22هزار مشترک مازندرانی گاز رسانی شده است.

ابراهیم زاده ادامه داد : تمامی روستاهای بالای 20 خانوار جمعیت ، تا سال 97 از نعمت گاز بهره مند می شوند.

وی با تاکید بر اینکه مراحل گاز رسانی به مناطق صعب العبور مازندران مانند آلاشت ، کیاسر ، رینه و ... در حال انجام است ، تصریح کرد : شرکت گاز مازندران با تمام توان به فکر خدمت رسانی بهتر به مردم است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در مورد پرداخت به موقع بهای گاز مصرفی از سوی مردم نیز اظهار داشت : بهای گاز مصرفی که از سوی مردم پرداخت می شود به خزانه کشور واریز شده و 80 درصد آن صرف پرداخت یارانه مردم می شود لذا اگر مردم به موقع بهای گاز مصرفی را پرداخت نکنند دولت در پرداخت یارانه و شرکت گاز در ارائه خدمات مطلوب تر با مشکل رو به رو می شود.

به گزارش مازنی خبر ، ابراهیم زاده با بیان اینکه شرکت گاز مازندران 180 میلیارد تومان از مردم ، صنایع تولیدی ، کارخانجات و ... طلبکار است ، افزود : 85 درصد طلب شرکت گاز مازندران در حوزه مصارف خانگی است که با بررسی های انجام شده مشخص شد تنها 5درصد مردمی که بهای گاز مصرفی را پرداخت نمی کنند دچار مشکلات اقتصادی هستند.

وی با اشاره به پروژه بزرگ انتقال گاز از دامغان به ساری ، ادامه داد : از 170 کیلومتر پروژه گازرسانی دامغان به ساری ، 125 کیلومتر آن انجام شده است و پیمانکار متعهد شده تا مهرماه سال 96 این پروژه را به اتمام برساند.

به گزارش مازنی خبر ، مدیرعامل شرکت گاز مازندران با تاکید بر اینکه بهای گاز مصرفی توسط مجلس شورای اسلامی مصوب و به دولت ابلاغ می شود ، اظهار داشت : در 8 سال دولت قبل بعضی ها به خاطر روابط های شخصی بهای گاز را پرداخت نمی کردند ولی در دولت تدبیر و امید با جدیت با بدهکاران برخورد شده است.

ابرهیم زاده سلامت اشخاص و کار انجام شده را میزان و ملاک در شرکت گاز مازندران دانست و افزود : سیاست شرکت گاز مازندران سیاست یک بام و یک هوا است و برای قطع کردن انشعاب گاز بدهکاران به توصیه و سفارش هیچ شخصی توجه نمی شود.

بازدید کد خبر: 14141

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی