امروز: شنبه 26 اسفند 1396 برابر با 17 مارس 2018

فرماندار قائم‌شهر

  • دوشنبه, 01 شهریور 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

برای مظلومیت دولت تدبیر و امید گریه میکنم


اختصاصی مازنی خبر (مازنی نیوز) : فرماندار قائم شهر گفت : عقلانیت و اعتدال نقشه راه دولت تدبیر  و امید است.

به گزارش مازنی خبر ، "مهدی محمدی" در نشست خبری به مناسبت هفته دولت ، با تاکید بر اینکه این هفته فرصتی برای ارائه دستاوردهای دولت به مردم است ، اظهار داشت : دولت با صبوری و متانت همه توانش را در راه خدمت رسانی مطلوب به مردم به کار گرفته است.

وی برجام ، کاهش تورم و ثبات اقتصادی را مهمترین دستاوردهای دولت یازدهم دانست و ادامه داد : سیاه نمائی خدمات دولت کار بسیار زشتی است که عده ای انجام می دهند.

نماینده عالی دولت در قائم شهر با بیان اینکه دولت تدبیر و امید در داخل و خارج کشور با سنگ اندازی هایی رو به رو می شود ، تصریح کرد : سنگ اندازی در مسیر موفقیت دولت برخلاف سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از همه دولت ها است.

محمدی افزود : اداره کشور کار سختی است ولی عده ای بر اسب انتخابات سوار شده اند و برای آنکه در سال آینده رای بیاورند ، به تخریب دولت می پردازند .

فرماندار قائم شهر جناح های سیاسی را به اخلاق مداری دعوت کرد و اظهار داشت : رقبای انتخاباتی باید بیاموزند بعد از انتخابات باید رفیق هم باشند و برای عمران و آبادانی کشور باید تلاش کنند.

وی با تاکید بر اینکه نادیده گرفتن خدمات حکومت اسلامی همان ناامید کردن مردم است ، تصریح کرد : بعضی وقت ها به خاطر مظلومیت دولت تدبیر و امید در درون خود گریه می کنم.

محمدی با اشاره به انتشار فیش های حقوقی و تقدیر رئیس جمهور از این اقدام ، ادامه داد : باید ببینیم این حقوق ها از چه دولتی در کشور باب شد هر چند که آقای روحانی شجاعانه جلوی این حقوق ها را گرفت.

به گزارش مازنی خبر ، فرماندار قائم شهر با بیان اینکه امام جمعه شهرستان قائم شهر در نامه ای به مقام معظم رهبری خواستار عدم واگذاری کارخانه نساجی شماره یک این شهرستان به بخش خصوصی شده است ، اظهار داشت : دو دستگاه جدید در  مدار تولید کارخانه شماره 3 نساجی (نساجی مازندران) قرار گرفت و آینده ی روشنی برای این کارخانه انتظار می رود.

محمدی با اشاره به خدمات دولت تدبیر و امید در شهرستان قائمشهر ، تصریح کرد : اقدامات جهادی برای خشک نشدن حتی یک متر از شالیزارها ، راه اندازی سینما دیجیتالی ، ساماندهی چهارشنبه بازار ، توسعه راه ها ، ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی ورشکسته و احیای آنها ، پرداخت مطالبات کارگران و بازنشستگان نساجی مازندران پس از سال ها انتظار ، مبارزه با تغییر کاربری های غیرمجاز ، آغاز احداث کلینیک ویژه درمانی ، افتتاح بخش جراحی قلب باز بیمارستان ولیعصر و ... از جمله اقدامات دولت تدبیر و امید در شهرستان قائم شهر بوده است.

فرماندار قائم شهر با بیان اینکه در هفته دولت امسال 20 میلیارد تومان پروژه در شهرستان قائم شهر افتتاح می شود، افزود : چندین پروژه با اعتبار 11.1 میلیارد تومان در شهرستان قائم شهر کلنگ زنی خواهد شد.

به گزارش مازنی خبر ، نماینده عالی دولت در شهرستان قائم شهر با اشاره به برگزاری سرشماری نفوس و مسکن که در مهر ماه برگزار خواهد شد ، اظهار داشت : از همه مردم انتظار داریم با توجه به اینکه این سرشماری ملاک جذب اعتبار برای شهرستان خواهد بود ، با مامورین سرشماری همکاری داشته باشند.

فرماندار قائم شهر در پایان با تاکید بر اینکه شورای فعلی شهر قائم شهر گزارش مالی دوره ی خود را به مردم ارائه دهد ، افزود : به عنوان نماینده عالی دولت در قائم شهر از مردم شهرستان اگر قصوری در ارائه خدمات به آنها اتفاق افتاده است ، عذرخواهی می کنم.

بازدید کد خبر: 14173

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی