امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

نصرالله دریابیگی

  • دوشنبه, 08 شهریور 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نتیجه دولت احمدی نژاد بیکاری و گسترش فساد بوداختصاصی مازنی خبر (مازنی نیوز) : بمناسبت هفته دولت ، اعضای هیات اجرائی خانه کارگر و هیات مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران با کامران اصغری مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رضا گرزین مدیرکل فنی و حرفه ای مازندران دیدار کردند.

دبیر اجرائی خانه کارگر مازندران گفت : دیدار با مسئولین دولتی همان تجدید میثاق با آرمان های امام راحل (ره) و شهیدان رجائی و باهنر است.

به گزارش گروه اجتماعی "مازنی خبر" ،  نصرالله دریابیگی در دیدار با مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و همچنین مدیرکل فنی و حرفه ای مازندران با تاکید بر اینکه اقدامات مجموعه وزارت کار با حضور دکتر علی ربیعی قابل تقدیر است ، اظهار داشت : کارگران به عنوان اولین گروهی که با امام خمینی (ره) بیعت کرده بودند همواره حامی انقلاب اسلامی خواهند بود.

وی با شاره به عملکرد دولت های مختلف بعد از انقلاب ، ادامه داد : دولت شهیدان رجائی و باهنر به حق دولت ساده زیستان و محرومین بود.

دریابیگی با بیان اینکه قانون الزام کار دستاورد ریاست جمهوری مقام معظم رهبری است ، اظهار داشت : در دولت آیت الله هاشمی شاهد سازندگی و در دولت اصلاحات با انتخاب وزیری از جنس کارگران شاهد آرامش کارگران ، کاهش تورم و توسعه تولید در کشور بودیم.

رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران در مورد دولت های نهم و دهم نیز گفت : در دولت احمدی نژاد با اجرای هدفمند کردن یارانه ها شاهد تعطیلی کارخانجات ، بیکاری جوانان ، افزایش فقر و فساد و رسیدن تورم کشور به 44% بودیم که نتیجه آن شد مردم عدالت را تنها در کتاب ها شاهد بودند.

دریابیگی با تقدیر از عملکرد دولت تدبیر و امید و حمایت جامعه کارگری از دکتر روحانی  ، افزود : با روی کار آمدن دولت یازدهم و انتخاب یک کارگر به نام دکتر ربیعی به عنوان وزیر کار ، شاهد کاهش تورم به 10 درصد ، ثبات اقتصادی و آرامش در جامعه هستیم.

وی ادامه داد : در دولت قبل به نام کارگران و بازنشستگان بی عدالتی به راه انداختند تا جائیکه سرنوشت 45 هزار میلیارد تومان به نام مسکن مهر مشخص نیست !

دبیر اجرائی خانه کارگر مازندران با تاکید بر اینکه به جریان افتادن مجدد بیمه کارگران ساختمانی انتظار به حق این قشر از دولت است ، اظهار داشت : بعضی افراد از تریبون ها مختلف رای محرومین را برای شخصی مصادره می کنند که دولت وی در گذشته به اسم مستضعفین ، بی عدالتی ها و بیکاری های زیادی را در جامعه شکل داده بود.

دریابیگی با اشاره به نقش تحریم ها در تعطیلی کارخانجات و افزایش بیکاری در کشور ، ادامه داد : امیدواریم با 8 ساله شدن دولت آقای روحانی ، مردم آرامش بیشتری را در جامعه شاهد باشند.همچنین مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران نیز گفت : نشست صمیمی مسئولین با نمایندگان جامعه کارگری باعث کاهش مشکلات آنها می شود.

به گزارش "مازنی خبر" ، کامران اصغری در جمع اعضای هیات اجرائی خانه کارگر و هیات مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر، افزود : مشاوره نمایندگان جامعه کارگری و بازنشستگان چراغ راهی برای مدیران است.

وی ادامه داد : سیاه نمائی خدمات دولت در حوزه مسائل خارجی ، کاهش تورم و ثبات اقتصادی ، بی انصافی است.

اصغری با بیان اینکه دولت یازدهم با تدبیری مثال زدنی ، امید را در جامعه بیشتر کرده است ، اظهار داشت : امروز دولتمردان افتخار می کنند تا دستاوردهای مختلف خود را به مردم منعکس کنند.

مدیرکل کار مازندران با اشاره به افتتاح چندین پروژه کارآفرینی در مازندران به مناسبت هفته دولت ، تصریح کرد : تلاش کارگران سبب رشد کشور در همه زمینه ها می شود لذا انصاف آن است که شرایط مناسبی برای زندگی شان فراهم آوریم.

اصغری ادامه داد : در سال جاری سهم مازندران برای رفع موانع تولید در استان مبلغ 470 میلیارد تومان می باشد که تا به امروز 461 واحد تولیدی استان برای حل مشکلات شان به بانک های عامل معرفی شده اند.

مدیرکل کار مازندران با بیان اینکه در سال گذشته یک میلیارد و 20 میلیون تومان تسهیلات به شرکت های دانش بنیان مازندران داده شد ، اظهار داشت :  در سال اخیر 900 تعاونی جدید در استان مازندران راه اندازی شده است .

اصغری تصریح کرد : دولت تدبیر و امید به دنبال توزیع عادلانه ثروت در کشور است.مدیرکل فنی و حرفه ای استان مازندران نیز گفت : دولت تدبیر و امید بر خلاف دولت قبل ، برای مراکز آموزشی در سازمان فنی و حرفه ای امکانات و تجهیزات جدید خریداری کرده است تا آموزش در کشور نهادینه شود.

به گزارش "مازنی خبر" ، رضا گرزین در جمع اعضای هیات اجرائی خانه کارگر و هیات مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران با تاکید بر اینکه از شروع کار دولت یازدهم به 210 هزار نفر در مازندران آموزش داده شده است ، اظهار داشت :‌ از مجموع آموزش دیدگان برای 14 هزار نفر شغل ایجاد شده است.

وی ادامه داد : فراموش نمی کنیم با شروع کار دولت یازدهم شور و اشتیاق در جامعه به وجود آمد و اتوبوس دولت که در حال سقوط به دره بود با کمک دولت مردان تدبیر و امید به مسیر اصلی اش بازگشت.

گرزین با بیان اینکه تحریم ، زنجیره ای از تحقیرها را برای مردم کشورمان به وجود آورده بود ، تصریح کرد : با تلاش دولت مردان علاوه بر کاهش تورم ، افزایش رشد اقتصادی و ایجاد ثبات در جامعه ، عزت نیز به ایران بازگشت.

مدیرکل فنی و حرفه ای مازندران افزود : مقایسه ی عملکرد دولت قبل با عملکرد دولت یازدهم ، دستاوردهای بزرگ دولت تدبیر و امید را نشان می دهد.

بازدید کد خبر: 14239

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی