امروز: شنبه 26 اسفند 1396 برابر با 17 مارس 2018

فرماندار قائم‌شهر

  • پنج شنبه, 25 شهریور 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بعضی افراد از منبرها سوءاستفاده می کنند

 

 تقدیر آیت الله معلمی از ستاد مدیریت بحران قائم شهر

 

اختصاصی مازنی خبر (مازنی نیوز) : نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت : عملکرد ستاد مدیریت بحران شهرستان قائم شهر به ریاست فرماندار در طوفان اخیر قابل قبول بوده است.

به گزارش گروه سیاسی "مازنی خبر" ، آیت الله علی معلمی در جلسه شورای اداری شهرستان قائم شهر با تاکید بر اینکه طوفان اخیر در قائم شهر خرابی های بسیاری را به بار آورده است ، ادامه داد : با توجه به عمق حادثه و امکانات دستگاه های خدمات رسان ، احساس می شود عملکرد ستاد مدیریت بحران خوب بوده است.

وی اظهار داشت : زمان مدیران و امکانات در دست آنها بخشی از  بیت المال محسوب می شوند لذا همه مسئولان باید به بهترین نحو در برابر وظایفشان پاسخگو باشند.

امام جمعه شهرستان قائم شهر با بیان اینکه پاداش درست عمل کردن به وظایفِ هرچند کوچک ، در نزد خدا بسیار بزرگ است ، تصریح کرد : امیرالمومنین همواره به مسئولان سفارش می کردند که در انجام وظایف خود ستم نکنید زیرا انجام ستم پیامدهای بسیار بدی دارد.

فرماندار قائم شهر نیز خطاب به مدیران اجرائی این شهرستان گفت : با مردم به گونه ای رفتار کنید که دوست دارید همانطور با شما برخورد شود.

به گزارش گروه سیاسی "مازنی خبر" ، مهدی محمدی در جلسه شورای اداری شهرستان قائم شهر با تاکید بر اینکه مسئولان شهرستان همه ی تلاش خود را برای جلب رضایت مردم انجام دهند ، اظهار داشت : 860 نفر در قالب 270 اکیپ طی مدت سه روز تلاش کردند تا برق تمامی منازل قائم شهر بعد از طوفان اخیر وصل شود.

وی با تقدیر از همه دستگاه های اجرائی که در حادثه طوفان اخیر با حداقل امکانات تلاش کردند تا شهرستان قائم شهر به حالت عادی خود بر گردد ، تصریح کرد : بنیاد مسکن از تمام منازل آسیب دیده بازدید به عمل آورد تا حق هیچ شخصی پایمال نگردد.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان قائم شهر با انتقاد از سخنان بعضی اشخاص که عملکرد دولت را سیاهنمائی می کنند ، افزود : بعضی افراد که بالای منبر می گویند مدیران دولتی در قائم شهر به درد مرگ و مُردن می خورند آیا از آن دنیا نمی ترسند !؟

محمدی تصریح کرد : بعضی افراد که تریبون در دست دارند باید وقت بیشتری برای مطالعه بگذارند و به خودشان هم اجازه ندهند در بالای منبر خدمات دولت را نادیده بگیرند.

فرماندار قائم شهر ادامه داد : این درست نیست عده ای از تریبونی که در دست دارند سواستفاده سیاسی بکنند و بگویند در حادثه طوفان اخیر هیچ خدماتی ارائه نشد لذا اگر خدماتی دولت و دولتمردان ارائه ندادند چگونه در کمتر از دو روز شهرستان به حال عادی خود برگشت !؟

محمدی تصریح کرد : دولتمردان به واسطه خدمتی که می کنند دست مریزاد شنیدن نمی خواهند ولی حداقل خدمات دولت را اینگونه غیرمنصفانه زیر سوال نبرید.

فرماندار قائم شهر با تاکید بر اینکه افرادی را که با تریبون و منبر در اختیارشان خدمات دولت در شهرستان را سیاه نمائی کردند به خدا واگذار می کند ، اظهار داشت : این آقایان رفتار صحیح نقد و تشویق را از آیت الله معلمی امام جمعه شهرستان یاد بگیرند.


همچنین نماینده مردم شهرستان های قائم شهر ، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی نیز گفت : به دلیل سابقه کاری ام در بحران های طبیعی مختلفی در شهرستان های متعدد حضور داشتم ولی باید عنوان کنم بحران طوفان اخیر در قائم شهر بی سابقه و عمق تخریب آن گسترده بوده است.

به گزارش گروه سیاسی "مازنی خبر" ، عبدالله رضیان در جلسه شورای اداری قائم شهر با تقدیر از فرماندار و اعضای ستاد مدیریت بحران این شهرستان ادامه داد : اعتقاد دارم سیاسی و جناحی رفتار کردن و نظر دادن غیراصولی ، مشکلات عدیده ای برای مردم به وجود می آورد.

وی با تاکید بر اینکه بعضی سخنان نسنجیده و غیرکارشناسی چالش های جدی را برای مردم به وجود می آورد ، اظهار داشت : انصافاً تیم ستاد مدیریت بحران شهرستان قائم شهر در طوفان اخیر به خوبی عمل کرد.

رضیان با بیان اینکه بیشترین آسیب طوفان اخیر به مردم ضعیف و نیازمند تحمیل شد ، افزود : اعتبارات و تسهیلاتی که دولت برای آسیب دیدگان درنظر گرفته است باید هر چه زودتر به آنها پرداخت شود.

بازدید کد خبر: 14390

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی