امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

دبیر حزب اعتماد ملی

  • سه شنبه, 30 شهریور 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

جریان اصلاح‌طلبی سرشار از نیروهای توانمند است


اختصاصی مازنی خبر (مازنی نیوز) : دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران در گفتگوی اختصاصی با "مازنی خبر" گفت : جریان اصلاح طلبی سرشار از نیروی انسانی متعهد ، متخصص و باتجربه است.

به گزارش گروه سیاسی "مازنی خبر" ، مصطفی سوادکوهی با تاکید بر اینکه اکثر مدیران اصلاح طلب چه در گذشته و چه در دولت فعلی کارنامه موفقی از خود بر جا گذاشتند ، افزود : استفاده از نیروهای متخصص ، متعهد و وفادار به آرمان های تدبیر و امید می تواند سیاست های دولت را به خوبی اجرائی کند.

دبیر حزب اعتماد ملی مازندران به تغییر مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری مازندران اشاره کرد و اظهار داشت : آقایان دکتر حسن نژاد ، دکتر ابراهیمی و دکتر قمی از نیروهای شناسنامه دار و توانمند جریان اصلاح طلبی هستند.

سوادکوهی با بیان اینکه دکتر جعفر قمی می تواند به خوبی راه آقایان حسن نژاد و ابراهیمی را ادامه بدهد ، افزود : ایشان عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران مازندران و  نائب رئیس شورای مشورتی اصلاح طلبان استان هستند لذا با توجه به سابقه ای که در کارنامه دارند می توانند به خوبی در مسئولیت مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری مازندران فعالیت کنند.

عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز با دعوت تمام چهره های اصلاح طلب مازندران به همدلی و وحدت ، اظهار داشت : رمز موفقیت جریان اصلاح طلبی و اعتدال در انتخابات سال 96 تنها همدلی و حرکت در مدار وحدت است.

سوادکوهی ادامه داد : امیدواریم مدیریت ارشد مازندران از نیروهای توانای اصلاح  طلب استان در مسئولیت های بیشتری بهره بگیرد زیرا آنچیزی که از مدیران اصلاح طلب به خوبی در بین مردم به یادگار مانده است کاربلدی ، امانت داری و پاک دستی آنها می باشد.

بازدید کد خبر: 14428

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی