امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

نصرالله دریابیگی

  • دوشنبه, 05 مهر 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

خانه کارگر صدای کارگران است

اختصاصی مازنی خبر (مازنی نیوز) : دبیر اجرائی خانه کارگر مازندران گفت : خانه کارگر تشکلی غیردولتی و صنفی است.

به گزارش گروه اجتماعی "مازنی خبر" ، نصرالله دریابیگی در نشست خبری با اصحاب رسانه با تاکید بر اینکه خبرنگاران یکی از گمنام ترین و مظلومترین اقشار جامعه هستند ، اظهار داشت : خبرنگاران جزئی از خانواده بزرگ جامعه کارگری محسوب می شوند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ، جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس ، تصریح کرد : جامعه کارگری همواره در راستای آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی حرکت می کند.

دبیر اجرائی خانه کارگر مازندران ، این تشکل را صدای کارگران دانست و افزود : هدف خانه کارگر انعکاس مشکلات جامعه کارگری به مسئولین و دفاع از حقوق کارگران است .

دریابیگی با تاکید بر اینکه مهمترین مشکل جامعه کارگری و بازنشستگان تامین اجتماعی ، مشکلات معیشتی است ، اظهار داشت : کدام مدیر با حقوق ماهانه یک میلیون تومان می تواند زندگی کند که کارگران و بیش از 70 درصد بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران می بایست با این حقوق زندگی کنند !؟

رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران به روش اشتباه خصوصی سازی دولت قبل در این استان اشاره کرد و ادامه داد : خصوصی سازی در مازندران چیزی جز فساد و بیکاری نداشته است.

به گزارش مازنی خبر ، دریابیگی با تقدیر از عملکرد دولت تدبیر و امید ، اظهار داشت : متاسفانه عده ای که کارخانه چیت سازی بهشهر را نابود کردند به دنبال به دست آوردن کارخانه نساجی قائم شهر هستند.

وی با بیان اینکه کنگره 4 ساله کارگران مازندران با حضور دبیرکل خانه کارگر و دبیرکل حزب اسلامی کار بیست و هفتم مهر در قائم شهر برگزار خواهد شد ، افزود : خانه کارگر برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در مازندران برنامه های مفصلی دارد.

دبیر اجرائی خانه کارگر مازندران با تاکید بر اینکه درخواست کارگران از دولت و مجلس ، ایجاد امنیت شغلی است ، اظهار داشت : کارگران ساختمانی مازندران مظلومترین قشر کارگر هستند که برای تحت پوشش قرار گرفتن بیمه نیاز به حمایت سازمان تامین اجتماعی دارند.

بازدید کد خبر: 14471

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی