امروز: جمعه 07 ارديبهشت 1397 برابر با 27 آوریل 2018

سرپرست پلیس قائم‌شهر

  • شنبه, 10 مهر 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

همه با هم برای امنیت و آرامش شعار پلیس است

سرپرست فرماندهی انتظامی قائم شهر گفت : جلب رضایت عمومی برای تداوم امنیت در کشور هدف پلیس است.

به گزارش گروه اجتماعی "مازنی خبر" ، سرهنگ شعبان مهری با اشاره به آغاز هفته نیروی انتظامی ، اظهار داشت : "همه با هم برای امنیت و آرامش" شعار پلیس در هفته نیروی انتظامی است.

وی با تاکید بر اینکه امنیت تولید اجتماعی است که با همکاری همه مردم و دستگاه های مختلف ایجاد می شود ، تصریح کرد : بحث پالایش تصویری در شهرستان قائم شهر نیاز به یک همت جمعی دارد لذا از شهرداری انتظار می رود بر اساس مصوبه های قانونی در این مورد اقدام کند.

سرهنگ مهری با اشاره به برنامه های پلیس قائم شهر در ایام محرم ادامه داد : بیش از 110 پلیس افتخاری در ایام عزاداری محرم با پلیس قائم شهر همکاری خواهند داشت.

به گزارش مازنی خبر ، سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان قائم شهر با دعوت از هیات های مذهبی برای همکاری با نیروی انتظامی جهت برقراری نظم در ایام عزاداری ، افزود : از مردم شهرستان قائم شهر می خواهیم حتما در هنگام مراجعه به هیات های مذهبی ، چراغ خانه هایشان را روشن نگه دارند زیرا با توجه به تغییر شگرد سرقت ، سارقین در طول روز به بررسی محل پرداخته و در صورت خاموش بودن چراغ خانه ها آنجا را مورد سرقت قرار می دهند.

 وی ادامه داد : از شهریور 94 تا شهریور 95 نسبت به مشابه سال گذشته ، میزان تماس مردم قائم شهر با شماره 110  حدود 31% و تعداد مراجعه به مقرهای پلیس حدود 30% کاهش یافته است که نشان دهنده حضور مناسب پلیس در سطح شهرستان است.

بازدید کد خبر: 14502

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی