امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

آزمونی دوباره برای شورای‌ مشورتی اصلاح‌طلبان مازندران

شنبه, 01 آبان 1395 ساعت 11:18

اصلاح طلبان مازندران می‌توانند شرایط عدم حضور شهرداران روزنامه ای و ناموفق را در سال آینده فراهم کنند ؛
اختصاصی مازنی خبر (سرویس سیاسی – اجتماعی) : انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی درس های بسیاری برای اصلاح طلبان استان مازندران داشته است . شورای مشورتی اصلاح طلبان مازندران که در انتخابات مجلس شورای اسلامی اولین آزمون مهم خود را سپری می کرد ، متاسفانه در بسیاری از شهرستان ها با نگاه غیراصولی ، اقدام و در نتیجه کرسی هایی که می توانست در اختیار شخصیت های اصلاح طلب و حامی دولت قرار بگیرد ، در اختیار افرادی قرار گرفت که حتی از حضور در فراکسیون امید نیز خودداری کردند.

آن تجربه ی تلخ که در بسیاری از موارد ریشه در کینه های قدیمی بعضی اعضای شورای مشورتی در شهرستان های مختلف با بعضی کاندیداها نیز داشت ، ‌می تواند در انتخابات شورای اسلامی شهر سال آینده ،‌ درس بزرگی برای شورای مشورتی اصلاح طلبان استان باشد که روز گذشته هیات رئیسه جدید خود را نیز شناخت.

مردم مازندران که در انتخابات سال 92 و انتخابات سال 94 ، به خوبی ثابت کرده اند که از گزینه و یا گزینه های اصلاح طلبان بیشتر از جریانات دیگر حمایت می کنند ،‌ این بار نیز در انتخابات شورای اسلامی شهر که اردیبهشت سال آینده برگزار می شود ،‌ آماده ارائه لیستی کاملاً کارشناسی شده از سوی جریان اصلاح طلبی در استان هستند.

لذا با توجه به اهمیت انتخابات سال آینده و همزمانی انتخابات ریاست جمهوری با انتخابات شورای اسلامی شهر ، مطمئناً سال 96 باید سال همدلی و وحدت تمام اصلاح طلبان مازندران و حامیان دولت باشد تا با انتخاب افرادی متخصص و متعهد در شورای های اسلامی شهرهای مختلف ، فضا برای خدمت رسانی مطلوب به مردم فراهم آید.

لازم است در زمان باقی مانده تا انتخابات اردیبهشت 96 ، شورای مشورتی اصلاح طلبان مازندران در کنار شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان مازندران که تنها شورای قانونی اصلاح طلبان در کشور است ،‌ با مطالعه دقیق و بدور از منفعت طلبی ها و کینه توزی ها ، به انتخاب و معرفی هر چه بهتر کاندیداهای اصلاح طلب برای انتخابات شورای اسلامی شهر دوره بعد بپردازند.

اطمینان مردم به جریان اصلاح طلبی می تواند یک فرصت مناسب برای روی کار آمدن شوراهای اسلامی متعهد و متخصص در اکثر شهرهای استان و در نهایت شروع به کار شهرداران موفق باشد نه شهردارانی که با تبلیغات روی جلد روزنامه ها به دنبال جریان سازری های پوشالی در بین مردم هستند .

مردم مازندران این روزها تشنه ی خدمت رسانی مطلوب و عمران و آبادی شهرهای محل زندگی خود هستند لذا معرفی گزینه های کاربلد ، متعهد ،‌توانا و متخصص از سوی اصلاح طلبان می تواند باعث عمیق تر شدن پیوند بین مردم با این جریان شود.

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی