امروز: پنج شنبه 02 فروردين 1397 برابر با 22 مارس 2018

نماینده کارگران مازندران

  • چهارشنبه, 05 آبان 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

وزیر بهداشت آش را با جایش می خواهد
اختصاصی مازنی خبر : دبیر اجرائی خانه کارگر مازندران گفت : خط فکری تشکل ها و کانون های کارگری و بازنشستگی ، حمایت از مستضعفین در سایه آرمان های امام راحل است .

نصرالله دریابیگی در گفتگوی اختصاصی با "مازنی خبر"  با تاکید بر اینکه این انقلاب به امام خمینی (ره) و قشر کارگری مدیون است ، اظهار داشت : بازنشستگان امروز تامین اجتماعی ، کارگران دوران انقلاب هستند که در آن برهه زمانی شرایط را برای انقلاب شکوهمند اسلامی فراهم کردند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بزرگترین چالش پیش روی کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی ، اصلاح قانون کار است ، تصریح کرد : ما موافق اصلاحات صحیح در هر قانونی هستیم ولی قانون کار اگر قرار است اصلاح شود ، فصل ششم آن باید به نفع کارگران و مستضعفان جامعه اصلاح گردد.

نماینده کارگران مازندران در کانون عالی بازنشستگان کشور ادامه داد : از دولت تدبیر و امید و وزیر کار این دولت انتظار حمایت از جامعه کارگری ، مستضعفان و بازنشستگان را داشته و داریم.

به گزارش گروه اجتماعی "مازنی خبر" ، دریابیگی با تاکید بر اینکه سیاست های اشتباه دولت قبل باعث شد تا کارگران و بازنشستگان در کشور فقیرتر شوند ، اظهار داشت : به دلیل ورشکستگی اکثر صندوق های بازنشستگی کشور ، عده ای به دنبال ادغام صندوق بازنشستگی تامین اجتماعی با دیگر صندوق های بازنشستگی هستند ولی این افراد بدانند بازنشستگان تامین اجتماعی اجازه این کار غلط را نخواهند داد.

رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران با تاکید بر اینکه دست اندازی به اموال مردم شرعاً حرام است ، افزود : با پول کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی ، چندین بیمارستان برای این قشر ساخته شد ولی امروز وزیر بهداشت به دنبال گرفتن این بیمارستان ها است.

دریابیگی ادامه داد : وزیر بهداشت آش را با جایش می خواهد و به بهانه طرح سلامت به دنبال ضربه زدن به کارگران کشور است لذا اینگونه وزرا که بر خلاف فرمایشات امام راحل کار می کنند باید استعفا بدهند.

به گزارش مازنی خبر ، وی افزود : بعد از اتمام ماه صفر ، جامعه کارگری و بازنشستگی مازندران در یک راهپیمائی چند ده هزار نفره و تاریخی با مشت های گره کرده "نه" بزرگی به سیاست های وزیر بهداشت خواهند گفت.

بازدید کد خبر: 14695

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی