امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

علی اصغر یوسف نژاد

  • شنبه, 22 آبان 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

آقای وزیر موضوع مهاجرت ورزشکاران را پیگیری کنید

 

 

نائب رئیس فراکسیون ورزش مجلس گفت: نمایندگان و فراکسیون ورزش از وزیر ورزش و جوانان خواسته اند مسئله مهاجرت ورزشکاران را پیگیری کند.

به گزارش مازنی خبر ، علی اصغر یوسف نژاد نائب رئیس فراکسیون ورزش مجلس و نماینده مردم ساری در گفت و گو با رادیو ورزش در ارتباط با مهاجرت برخی قهرمانان در کشورهای دیگر اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که برای ورزشکاران و قهرمانان اتفاق افتاده کم لطفی و کم توجهی دستگاه های مربوطه است. اکنون بیش از مسائل مادی، معضل بی توجهی وجود دارد. به اعتقاد من در ورزش، از نظر ساختاری مبانی برای حمایت قانونی ورزشکاران وجود ندارد و این مسائل باعث شده که در بسیاری از ورزش ها به خصوص کشتی، تکواندو و ژیمناستیک، فرار ورزشکاران را همانند فرار مغزها شاهد باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که به نظر شما آیا راهکاری وجود دارد که به مسئله مهاجرت ورزشکاران در دیگر کشورها ورود پیدا کنیم و این معضل حل شود، عنوان کرد: یکی از مطالباتی که هم نمایندگان و هم فراکسیون ورزش از وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان داشتند، همین مسئله بوده است و او قول داده که پیگیر حل این مشکل خواهد بودد. فراکسیون ورزش بسیار مصر است که چالش های مربوط به مهاجرت ورزشکاران را بررسی و مطالبه کند، در مقابل وزیر هم ملزم است که خواسته های نمایندگان، فراکسیون و کمیسیون فرهنگی را مدنظر قرار دهد. امیدوارم که با ورود سلطانی فر اتفاقات خوبی روی دهد. ما هم پیگیر این مسئله هستیم.

بازدید کد خبر: 14829

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی