امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

دکتر ابراهیم زاده

  • یکشنبه, 28 آذر 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

شجاعت زنگنه شرکت گاز را نجات داد ؛اختصاصی مازنی خبر : مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت : با تلاش دولت تدبیر و امید و کشف مخازن جدید ، ایران در دنیا رتبه اول را از لحاظ ذخایر گاز در اختیار گرفته است.

به گزارش مازنی خبر ، دکتر "محمداسماعیل ابراهیم زاده" در جلسه شورای اداری قائم شهر با اشاره به تحریم های صورت گرفته در دولت قبل ، اظهار داشت : دستگاه های حفاری و استخراج گاز را تنها کشور آمریکا تولید می کند که به همین دلیل در زمان تحریم عقب افتادگی های بسیاری در حوزه استخراج گاز داشتیم.

وی با تاکید بر اینکه ایران در داشتن مخازن گاز در دنیا رتبه اول را دارد ولی در حوزه استخراج چهارمین کشور دنیا محسوب می شود ، افزود : به دلیل سومدیریت در دولت گذشته حتی از کشور قطر نیز در حوزه استخراج گاز عقب تر بودیم ولی امروز با درایت و جسارت دکتر زنگنه وزیر کاربلد و مقتدر وزارت نفت ، فازهای گازی در کشور یکی پس از دیگری به بهره برداری می رسد.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران تصریح کرد : دستگاه های تقویت افت فشار در کشورهای اوکراین و آلمان تولید می شوند و در زمان تحریم این دستگاه ها به کشورمان وارد نمی شد.

دکتر ابراهیم زاده با تاکید بر اینکه کسانی که تحریم ها را کاغذ پاره می دانستند مشکلات کشور را نمی شناختند ، اظهار داشت : آنهائی که وفادار به امام راحل و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند در پی رفع مشکلات مردم می روند.

به گزارش مازنی خبر ، مدیرعامل شرکت گاز مازندران ادامه داد : شرکت انتقال گاز سالانه 6 میلیارد متر مکعب گاز به شرکت گاز مازندران تحویل می دهد و شرکت گاز وظیفه مدیریت این حجم از گاز را در استان دارد.

وی با بیان اینکه مازندران در انتهای شبکه انتقال خطوط گاز از سرخس و عسلویه قرار دارد ، افزود : هر زمان که دما در کشور کاهش می یابد در مقابل شاهد افزایش مصرف گاز می باشیم لذا صرفه جوئی گاز در فصل سرد ضروری است.

دکتر ابراهیم زاده با تاکید بر اینکه شرکت گاز تنها برای مصارف خانگی تعهد دارد ، اظهار داشت : بعد از چندین جلسه در وزارت کشور ، توانستیم مدیریت یکپارچه را در زمان کمبود گاز لحاظ کنیم تا در زمان هائی که در مازندران شاهد افت فشار هستیم ، استان هایی مانند گیلان ، گلستان و قزوین در صنایع از سوخت دوم استفاده کنند.

به گزارش مازنی خبر ، مدیرعامل شرکت گاز مازندران ادامه داد : شرکت گاز مازندران از لحاظ گازرسانی به روستاها رتبه اول کشور را به دست آورده است.

وی با بیان اینکه در بحران اخیر سرما در مازندران تنها گاز 141 هزار مشترک از یک میلیون و 200 هزار مشترک در مازندران قطع شد ، افزود : مشکل قطع گاز این تعداد نیز بعد از تلاش 24 ساعته کارکنان شرکت گاز برطرف شد.

ابراهیم زاده ادامه داد : ما از صنایع تعهد گرفته ایم که در موارد بحرانی ، گاز آنها قطع شود و آنها نیز از سوخت جایگزین و دوم استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با تاکید بر اینکه کمتر از 50 درصد صنایع در مازندران به سوخت دوم و جایگزین مجهز هستند ، اظهار داشت : بعد از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید اقدامات اساسی در حوزه گازرسانی از دامغان به مازندران انجام شده است و امیدواریم در سال 97 تمام روستاهای بالای 20 خانوار در استان از نعمت گاز بهره مند شوند.

به گزارش مازنی خبر ، ابراهیم زاده تصریح کرد : شرکت گاز مازندران 145 میلیارد تومان از مردم و صنایع طلبکار است .

فرماندار قائم شهر نیز اظهار داشت : از مردم می خواهم در فصل سرما در مصرف گاز صرفه جوئی کنند تا همه ی هموطنان از نعمت گاز بهره مند باشند.

به گزارش "مازنی خبر" ، مهدی محمدی در جلسه شورای اداری شهرستان قائم شهر با تقدیر از عملکرد مدیرعامل شرکت گاز مازندران ، اظهار داشت : خدمت به مردم مهمترین هدف دولت تدبیر و امید محسوب می شود.

وی ادامه داد : تلاش برای جلب رضایت مردم ، رضایت خداوند را نیز به همراه خواهد داشت.

نماینده عالی دولت در شهرستان قائم شهر افزود : زیبنده نیست یک دستگاه برای حل مشکلات خود ، برای دستگاه دیگری مشکل ایجاد نماید.

فرماندار قائم شهر با تاکید بر اینکه مهمترین هدف مسئولین باید آسایش و آرامش مردم باشد ، اظهار داشت : زیر سوال بردن غیرمنصفانه و نادرست خدمات دولت توسط عده ای که برای گرفتن رای مردم تلاش می کنند ، اقدامی زشت محسوب می شود.

به گزارش مازنی خبر ، محمدی ادامه داد : عده ای برای آنکه کم کاری خودشان را پوشش دهند آنرا به گردن دیگران می اندازند .

وی با اشاره به مشکلات باشگاه نساجی ، افزود : همه ی ارکان شهرستان و همچنین استاندار مازندران برای حل مشکلات باشگاه نساجی از کوششی دریغ نکردند ولی عده ای به فکر منافع خود هستند.

فرماندار قائم شهر ادامه داد : یک روز در میان مردم واقعیت های پشت پرده باشگاه نساجی را شفاف سازی خواهم کرد.

به گزارش مازنی خبر ، محمدی در پایان از مردم قائم شهر برای حضور در جشن یلدا که ساعت 18:30 ، دوشنبه 29 آذر در نمایشگاه بین المللی برگزار می شود ، دعوت به عمل آورد.

 

بازدید کد خبر: 15107

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی