امروز: جمعه 03 فروردين 1397 برابر با 23 مارس 2018

تصاویر / جشن "یلدا" و لحظات شاد در قائم‌شهر

  • سه شنبه, 30 آذر 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مراسم شاد "جشن یلدا" با حمایت فرماندار و همت موزه و خانه هنر ریحانه کوتنا در قائم شهر برگزار شد.

 اختصاصی مازنی خبر : برای دومین سال پیاپی ، دوشنبه شب مراسم شاد "جشن یلدا" با حمایت مهندس مهدی محمدی فرماندار و تلاش محسن عزیزی مدیر موزه و خانه هنر ریحانه کوتنا در قائم شهر برگزار شد.

به گزارش مازنی خبر ، مردم قائم شهر که در دولت یازدهم طعم شیرین جشنواره ها و مراسمات شاد را بارها چشیده اند ، این بار یک شب قبل از طولانی ترین شب سال دور هم جمع شدند تا لحظات شاد و زیبائی را کنار یکدیگر سپری کنند.

"رضا مرادی" یکی از شهروندان حاضر در این جشن در گفتگو با "مازنی خبر" ضمن تقدیر از برگزار کنندگان مراسم جشن یلدا ، اظهار داشت : فضاهای تفریحی در قائم شهر بسیار اندک است و از فرماندار قائم شهر سپاسگزارم که با برگزاری چنین مراسماتی ، شادی را به مردم هدیه می دهند.

"سمانه مرادوند" شهروند همدانی که برای دیدار با اقوامش به قائم شهر و ساری سفر کرده بود نیز به خبرنگار ما گفت : فکر نمی کردم چنین مراسمات شاد و خانوادگی که اوج هیجان و دوستی را می توان در آن مشاهده کرد در شهر قائم شهر برگزار شود. وی که جشن یلدا را یک جشن کم نظیر در نوع خودش می دانست ، ادامه داد : واقعا باید به مردم قائم شهر تبریک گفت که چنین صمیمانه و عاشقانه در کنار هم به شادی می نشینند.

"محمد رضائی" که خود را جانباز جنگ تحمیلی معرفی کرده بود نیز به "مازنی خبر" گفت : شادی حق مردم کشورمان است و جا دارد از برگزار کنندگان این مراسم شاد تشکر کنم.

"رضا خلیلی" دانشجوی رشته مکانیک نیز به خبرنگار ما گفت : واقعا از فرماندار قائم شهر تشکر ویژه دارم که از برگزاری چنین مراسمات شاد و زیبائی حمایت می کند تا مردم با خانواده هایشان لحاظ شیرینی را تجربه کنند. وی اقدامات فرهنگی موزه و خانه هنر ریحانه کوتنا در قائم شهر را بی نظیر و قابل تقدیر دانست و افزود : هر کسی که باعث شادی دل مردم شود از خداوند پاداشش را دریافت خواهد کرد.

به گزارش مازنی خبر ، حضور بیش از 5 هزار نفر در دومین جشن یلدای قائم شهر را میتوان به عنوان عظیم ترین تجمع خانوادگی مردم این شهرستان در یک جشنواره شاد و فرهنگی دانست که با همت فرماندار قائم شهر و مدیر موزه و خانه هنر ریحانه کوتنا و حضور فعال اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مجله گردشگری بریم سفر ، مجله فرهنگی ندای مازندران و کارگروه گردشگری شهرستان به تحقق پیوست.

حافظ خوانی ، گرفتن فال حافظ توسط فرماندار ، رونمائی از کتاب دکتر نظام الدین نوری ، اجرای گروه موسیقی سنتی ایرن ، اجرای طنز گروه قارنلی ، اجرای موسیقی زنده توسط ابراهیم ابراهیمی خواننده معروف کشورمان ، مجمع گردانی و ... از جمله برنامه هایی بود که در دومین جشنواره یلدا به مردم قائم شهر تقدیم شد.

لازم به ذکر است به نقش دکتر حسینی مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مازندران در برگزاری این مراسم نیز باید اشاره نمود که با حمایت وی مکان بسیار مناسبی برای برپائی جشن یلدا فراهم آمد.

 

 

 

 

بازدید کد خبر: 15121

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی