امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

مازندران ؛ میزبان جشنواره تئاتر فجر

  • یکشنبه, 19 دی 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از برگزاری جشنواره بین المللی تئاتر فجر در استان مازندران خبر داد.

 

 

به گزارش مازنی خبر ، احد جاودانی با اعلام این خبر گفت: همزمان با برگزاری سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تهران ، استان مازندران نیز در بخش استانی میزبان این جشنواره بزرگ نمایشی خواهد بود.

مدیر دستگاه فرهنگی استان اظهار داشت: چهار نمایش «مولار» به کارگردانی محمد شاکری از بجنورد، «مکبث» به کارگردانی ابراهیم پشت کوهی از تهران، «کابوس های یک پیرمرد بازنشسته خائن ترسو» به کارگردانی رامین ریاضی از تبریز و «هدیه مرموز» به کارگردانی یاسر خاسب از تهران، آثاری هستند که در بخش استانی جشنواره فجر به میزبانی استان مازندران اجرا می شوند.

جاودانی ضمن تأکید بر توجه ویژه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به هنرهای نمایشی، یادآور شد: هنرمندان تئاتر مازندران، پیش از این شاهد برگزاری جشنواره تئاتر استانی و همچنین جشنواره سراسری نمایش های سیاه بازی در استان بوده اند و جشنواره تئاتر فجر، سومین رویداد بزرگ نمایشی استان در سال جاری می باشد.

سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در بخش استانی، از تاریخ ٢٠ الی ٢٣ دی ماه ١٣٩٥، هر روز ساعت ١٨:٣٠ در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) شهرستان آمل ، میزبان علاقمندان و هنرمندان تئاتر بوده و مراسم اختتامیه این جشنواره نیز روز پنج شنبه ٢٣ دی ماه جاری از ساعت ٢٠:٣٠ در سالن آمفی تئاتر دانشگاه شمال در همین شهرستان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ، سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری سعید اسدی، همزمان با تهران در هفت استان مازندران، آذربایجان شرقی، بوشهر، خوزستان، یزد، فارس و خراسان رضوی برگزار می شود.

بازدید کد خبر: 15291

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی