امروز: چهارشنبه 02 اسفند 1396 برابر با 21 فوریه 2018

آیت الله معلمی

  • پنج شنبه, 23 دی 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

استقامت آیت الله هاشمی مثال زدنی بود




اختصاصی مازنی خبر : مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) با همت خانه کارگر و کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان مازندران در قائم شهر برگزار شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت : آیت الله هاشمی رفسنجانی ، انسانی خدمتگذار در عرصه انقلاب بود.

به گزارش مازنی خبر ، آیت الله علی معلمی در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) که در قائم شهر برگزار شد ، اظهار داشت : آیت الله هاشمی پیش از انقلاب علاوه بر تحمل شکنجه ها ، زخم زبان ها را نیز تحمل میکرد.

وی با بیان اینکه ایمان در سایه استقامت و مقاومت به نمایش در می آید ، تصریح کرد : آیت الله هاشمی و رهبر معظم انقلاب از یاران اصلی امام راحل و از افسران اردوی انقلاب بودند ولی ما سربازان این اردو محسوب می شدیم که در گوشه ها حضور داشتیم.

آیت الله معلمی اظهار داشت : هیچکسی و شاید کمتر کسی مثل مرحوم آیت الله هاشمی در دوران مبارزه با طاغوت شکنجه و آسیب دیده بود.

امام جمعه شهرستان قائم شهر با تاکید بر اینکه استقامت آیت الله هاشمی مثال‌زدنی بود ، تصریح کرد : سخت ترین شکنجه ها باعث نشد که آیت الله هاشمی رفسنجانی از ایمان خود دست بر دارد.

به گزارش مازنی خبر ، عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه از هر تفکر سیاسی برای تشییع پیکر آیت الله هاشمی آمده بودند ، ادامه داد : یک وحدت ملی در تشییع پیکر ایشان به وجود آمد .

آیت الله معلمی افزود : سال ها زندان ، تحمل شکنجه ها و مقاومت در برابر سختی ها ، آیت الله هاشمی رفسنجانی را وابسته به جامعه ساخت.

به گزارش مازنی خبر ، امام جمعه قائم شهر تصریح کرد : آیت الله هاشمی از جمله افراد نادر در استقامت ، مقاومت و رسیدگی به حال زندانیان سیاسی بود.

بازدید کد خبر: 15336

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی