امروز: جمعه 03 فروردين 1397 برابر با 23 مارس 2018

سید هادی حسینی

  • جمعه, 29 بهمن 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرهنگ و ارشاد نیاز به پوست اندازی دارداختصاصی مازنی خبر : معاون حقوقی ، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت : فرهنگ و ارشاد اسلامی یک مقوله چند وجهی است.

به گزارش مازنی خبر ، "سیدهادی حسینی" در جلسه شورای اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با تاکید بر اینکه فرهنگ و ارشاد نیاز به پوست اندازی دارد ، اظهار داشت : تعریف صحیح از اقتصاد فرهنگی در کشور ضروری است.

وی ادامه داد : باید به دنبال سودآوری برای اهالی فرهنگ و هنر باشیم.

حسینی با بیان اینکه اگر سرمایه گذاری در حوزه فرهنگ و هنر سودآور باشد ، شاهد توسعه آن خواهیم بود ، تصریح کرد : ایجاد همبستگی ، عدالت و اعتماد فرهنگی در جامعه نیاز است.

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت : با اعتمادسازی در جامعه شاهد حضور بیشتر فرزندانِ خانواده ها در حوزه فرهنگ و هنر خواهیم بود.

حسینی با تاکید بر اینکه حدود 90 درصد اعتبارات کشور صرف دستمزد و هزینه های جاری ادارات مختلف می شود ، افزود : اگر بخش خصوصی برای ساختن اماکن فرهنگی و هنری ورود کند ، بهترین استفاده ها را از آنها خواهد نمود.

به گزارش مازنی خبر ، معاون حقوقی ، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  با بیان اینکه حوزه فرهنگی باید به سمتی برود تا اشتغال زائی نماید ، اظهار داشت : خروجی فرهنگ و ارشاد باید ساختن فرهنگی باشد که آیندگان به آن افتخار کنند.

لازم به ذکر است ، حسینی بعد از حضور در جلسه شورای اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ، در نمایشگاه مطبوعات این استان شرکت کرد. گفتنی است تعدادی از رسانه های مازندران از جمله "مازنی خبر" به نشانه ی اعتراض و انتقاد به برخی از عملکردهای دستگاه فرهنگ و ارشاد مازندران ، در این نمایشگاه شرکت نکردند. 

 

بازدید کد خبر: 15619

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی