امروز: جمعه 03 فروردين 1397 برابر با 23 مارس 2018

وزیر اطلاعات

  • شنبه, 07 اسفند 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مردمِ شیرگاه مردمِ شجاعی هستند

 

اختصاصی مازنی خبر / میثم کاوه : وزیر اطلاعات گفت : انقلاب اسلامی ما از همان روزهای اول دشمنانی داشت که کمر به نابودی آن بسته بودند.

به گزارش مازنی خبر ، "حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی" در مراسم گرامیداشت حماسه هفتم اسفند شیرگاه در جمع مردم این منطقه اظهار داشت : مردم شیرگاه با حضورشان در حماسه هفتم اسفند وفاداری خود را ثابت کردند.

وی ادامه داد : هر چه در مقام یاد شهدا و تجلیل از آنها وقت بگذاریم ، کمترین وظیفه ماست .

وزیر اطلاعات با بیان اینکه مردم شیرگاه ، مردمی هوشیار و شجاع هستند ، اظهار داشت : دسیسه و توطئه دشمنان همچنان ادامه دارد ولی نوع توطئه های آنها متفاوت شده است.

حجت الاسلام والمسلمین علوی ادامه داد : با هوشیاری و آگاهی باید از برای گسستن بندهای دسیسه های دشمن آماده باشیم.

وی ادامه داد : روح شهادت طلبی مردم کشورمان همواره عامل اصلی ایستادگی برابر دشمنان بوده است.

به گزارش مازنی خبر ، وزیر اطلاعات با بیان اینکه قدرت نظامی زمانی اثرگذار است که با روح شهادت طلبی مردم گره خورده باشد ، تصریح کرد : دشمن به دلیل همین روحیه از مردم ما حساب برده است.

حجت الاسلام والمسلمین علوی با تاکید بر اینکه برگزاری یادواره های شهدا باعث زنده مانده روحیه شهادت طلبی در جامعه می شود ،  اظهار داشت : تا زمانی که این روحیه در جامعه باشد ، دشمن نمی تواند هیچ غلطی بکند.

وزیر اطلاعات ادامه داد : شهادت ، ملت را بیمه می کند زیرا ملتی که شهادت دارد ، اسارت ندارد.

وی با بیان اینکه ترس مردم از مرگ باعث روی کار آمدن و تداوم حضور دیکتاتورها می شود ، اظهار داشت : ملت شجاع هیچوقت در برابر دشمن زانو نمی زند.

حجت الاسلام والمسلمین علوی تصریح کرد : انسان با شهادت زندگی جاویدان پیدا می کند.

به گزارش مازنی خبر ، وزیر اطلاعات در مراسم گرامیداشت حماسه هفتم اسفند شیرگاه با بیان اینکه عزتمندی ملت ایران به برکت روحیه شهادت طلبی و فداکاری است ، افزود : انقلاب اسلامی ما ، محصول روحیه شهادت طلبی است.

حجت الاسلام والمسلمین علوی با تاکید بر اینکه امام خمینی (ره) فرهنگ شهادت را به کشور وارد کرد ، اظهار داشت : نوع برخورد مردم شیرگاه با دشمن در حادثه 7 اسفند ، همان فرهنگی بود که امام راحل برای انقلاب ایجاد کردند.

وی ادامه داد : وقتی مردم شیرگاه با دست خالی روبروی دشمنان مسلح می ایستند ،‌یعنی به دنبال عزتمندی هستند.امام جمعه شیرگاه نیز گفت : امروز اخلاق اسلامی زیرسوال رفته است.

به گزارش مازنی خبر ، حجت الاسلام محمد مهدوی در مراسم گرامیداشت حادثه هفتم اسفند شیرگاه ، با بیان اینکه حضور مردم در این مراسم دلدادگی آنها به انقلاب را ثابت می کنند ، تصریح کردند : شهدا برای برقراری امنیت رفته اند.

وی ادامه داد : امام جمعه شیرگاه با تاکید بر اینکه توهین و بداخلاقی عده ای در جامعه ، امنیت را زیرسوال می برد ، افزود : امروز دست درازی به منابع طبیعی سوادکوه و سوادکوه شمالی ، دغدغه اصلی اهالی این منطقه است.

مهدوی با تقدیر از حضور حجت الاسلام والمسلمین علوی در شیرگاه ، اظهار داشت : وزیر اطلاعات وزیری مردمی است و حضور ایشان در جمع مردم می توان درسی برای دیگر مسئولین باشد.

امام جمعه شیرگاه تصریح کرد :‌ عملکرد بعضی مسئولین ، مردم را نا امید می کند.


سیدهادی حسینی نیز گفت : مردم شیرگاه دشمنان را ناامید کردند .

به گزارش مازنی خبر ، بازمانده ی حادثه هفتم اسفند شیرگاه با اشاره به خاطراتی از آن حادثه ، اظهار داشت : یک ماه قبل از اتفاق 7 اسفند شایعه آنرا به گوش شنیده بودیم .

معاون حقوقی ، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت : منافقین به خیال اینکه اگر به شهرهای کوچک حمله کنند می تواند موفق باشند ، بعد از حادثه آمل به شهر شیرگاه حمله کردند.

حسینی تصریح کرد : حماسه هفتم اسفند حماسه بزرگی بود که مردم ما ثابت کردند دشمن حق ورود به کشورمان را ندارد.

بازدید کد خبر: 15681
محتوای بیشتر در این بخش: « نصرالله دریابیگی دکتر عارف »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی