امروز: جمعه 07 ارديبهشت 1397 برابر با 27 آوریل 2018

نصرالله دریابیگی

  • یکشنبه, 15 اسفند 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 تشکلات کارگری همیشه پایبند به صلح است

 

 

 دبیر اجرایی تشکیلات خانه کارگر مازندران گفت: بررسی آمار دقیق سازمان بین المللی کار نشان می دهد کشورهایی که به حداقل دستمزدها، بهداشت، ایمنی، حقوق بنیادین و در نهایت کرامت انسانی توجه داشتند اقتصادی پویا و اشتغالی پایدار داشته و دارند.

به گزارش مازنی خبر ، دبیر اجرایی تشکیلات خانه کارگر مازندران در اجلاس سران اتحادیه سراسری کارگران در ترکیه اظهار کرد:امروز بی توجهی به جنگل ها و مراتع سبب تغییر اقلیم شده و خسارت فروانی مانند سیل، طوفان، آلودگی محیط زیست، افزایش دمای دو درجه زمین رابوجود اورد که برای تشکیلات کارگری درآور است.
 
نماینده جامعه کارگری ایران در اجلاس بین المللی ترکیه بر نقش دولت ها در اتخاذ تصمیمات درست در استفاده بهینه از جنگل تاکید کرد و افزود:  در جهان امروز، تروریست ها با حمله  به سوریه، عراق؛ افغانستان، لیبی و حتی بخشی آفریقا و اروپا را به خاک و خون کشیدند؛ تشکلات کارگری همیشه پایبند به صلح و آرامش است و هرگونه جنگ  و جنگ طلبی را محکوم می کنند.
 
وی با بیان اینکه تروریست ها خطر بزرگی در منطقه ایجاد کردند، ادامه داد: انسان های بیگانه در سراسر ترکیه تصمیم به کودتا گرفتند که بلافاصله دولت جمهوری اسلامی ایران و خانه کارگر از همان ابتدا این عمل ناپسند را محکوم کردند.

این فعال کارگری تشکلات کارگری را معتقد  به رای و خواست مردم دانست و اضافه کرد:کودتاچیان بدانند هرگز نمی توانند با تفنگ و توپ بر مردم حکومت کرد؛ امروز دیوارهای جهان بین ملت ها برداشته و پیشرفت و توسعه، تبادل اطلاعات سریع شد.
 
دریابیگی گفت:انقلاب اسلامی ایران در طول دوران حیاتش توطئه های فراوانی را پشت سر گذاشت اما با درایت حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ایران و رهبری مقام معظم رهبری و حضور همیشگی مردم ، توطئه ها خنثی شد.
 
وی ادامه داد:آمار بالای بیکاری، پایین بودن دستمزد ها و  بی توجهی به مقابله نامه های بنیادین سازمان بین المللی کار و حقوق بنیادین  و بی توجهی به بهداشت ایمنی مشکلات فراوانی را ایجاد کرد.

نماینده جامعه کارگری ایران در اجلاس بین المللی ترکیه گفت: بررسی  آمار دقیق سازمان بین المللی کار نشان می دهد کشورهایی که به حداقل دستمزدهابهداشت، ایمنی، حقوق بنیادین و در نهایت کرامت انسانی توجه داشتند  اقتصادی پویا و اشتغالی پایدار داشته و دارند.

دریابیگی افزود: با هوشیاری، وحدت و انسجام در محافل داخلی و بین المللی می توان با جنایات رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی مبارزه کرد.

 

ایلنا

بازدید کد خبر: 15747
محتوای بیشتر در این بخش: « سید هادی حسینی وزیر اطلاعات »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی