امروز: جمعه 07 ارديبهشت 1397 برابر با 27 آوریل 2018

سخنگوی اعتدال و توسعه

  • چهارشنبه, 25 اسفند 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

آقای ادیانی شما در بازی کیش و مات شدید اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : سخنگوی حزب اعتدال و توسعه در مازندران در یادداشتی به سخنان اخیر سید علی ادیانی نماینده مردم قائم شهر ، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی انتقاد کرد . متن یادداشت محمدنژاد به شرح زیر است :

در پاسخ به مصاحبه آقای ادیانی که اعلام داشتند می خواهیم بازی را ببریم چند نکته قابل تأمل است.
 آقای ادیانی شما چقدر زود فراموشکار شدید  و تحریف واقعیت ها می کنید شما که خود بازنده انتخابات بودید و به تحلیل تمامی کنشگران سیاسی با حمایت   لیست امید و طرفداران دولت به خصوص با بیانیه حزب اعتدال و توسعه توانستید با اندک اختلاف به مجلس راه پیدا کنید بعید است چنین اظهار نظر کنید. البته شیوه و روش شما و هم فکرانتان قابل پیش بینی بود چون ماهیت و شاکله تفکر شما مثل دولت پاک دست قبلی از هر طریقی به قدرت رسیدن است غافل از اینکه چه کسانی شما را به قدرت رساندند. جای بسی تاسف است که خود را یک معلم میدانید و بدون اطلاع از گذشته و یا با اطلاع به صورت عمد در جایی گفتید ما دغدغه مولفه های انقلاب . منافع ملی . توجه به مطالبات مردم و مسائلی مثل رانت‌خواری . ویژه‌خواری . فساد و تبعیض زندگی اشرافی و تن دادن به مرعوبیت در برابر نعره های استکباری را داریم.
 ظاهرا برداشت شما این است که دولت پاکدست و مهرورز قبلی با استفاده از مقدسات و هاله نور و ارتباطات افلاکی همه این مولفه‌ها را انقلابی عمل کرد که ناگاه یک دولت غیر انقلابی به نام تدبیر و امید همه اینها را از بین برد. آقای ادیانی در خلوت خود فکر کنید زیر آن خیمه ای که شما نام بردید کسانی هستند که روزگاری تمام قدرت کشور در دست آنها بود و جزء تصمیم گیران کلان کشور بودند که دولت و مردم هنوز نتوانستند از چاه بی‌تدبیری آنها بیرون آیند.
از فساد و رشوه خواری, اختلاس و تورم  وحشتناک بسته شدن شیرهای نفت, وارد کردن پول با اسب و قاطرمصوبات خلق الساعه, بدهکاری بی حدو حساب به پیمانکاران, رشد منفی شش دهم درصد, اقتصاد ورشکسته, دولت کاملا بدهکار و مقروض و هزاران مشکل دیگر ازآن همان کسانی هست که امروز از نظر شما دغدغه ی انقلاب را دارند.
 اگر نبود تدبیر دولت مظلوم در پیروزی‌های جنگ دیپلماسی و فروش آزادانه نفت, سرمایه‌گذاری‌های خارجی, مشکل بیمه های نفتی, مراودات بانکی, باطل کردن قطعنامه‌های ظالمانه, کنترل تورم, خودکفایی گندم و از همه مهم تر شکست پروژه ایران هراسی و اسلام هراسی و هزاران کار مثبت در جهت منافع ملی امروز باید مردم وقت خود را مثل اوایل انقلاب در صف گرفتن مواد غذایی و اجناس کوپنی می‌گذراندند.
 حالا قضاوت کنید کدام دولت بر اساس عقلانیت وخرد گرایی و انقلابی عمل کرده است,کدام دولت بر اساس  منویات مقام معظم رهبری عمل کرده است.
 البته ما واقفیم که دولت اشتباه و کوتاهی هم داشت و بارها از مردم به جای خط قرمز خواندند افراد اختلاسی و زندانی عذرخواهی کرد و از عذر خواهی با مردم لکنت زبان هم نداشت. ولی عاقل باشید شما که با پتانسیل نیروهای همین دولت به قدرت رسیدید در زمین دیگری بازی نکنید که قطعا بازنده خواهید بود.
بنده به نمایندگی از جریان حزبی که از شما در انتخابات مجلس حمایت قاطع نموده پیشنهاد میکنم از هر ادبیاتی  جهت راضی نگهداشتن طیف خاص بهره نبرید و انشاله خداوند همه ما را به راه راست هدایت نماید .

بازدید کد خبر: 15826
محتوای بیشتر در این بخش: « فرماندار اسبق ساری دکتر عارف »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی