امروز: جمعه 07 ارديبهشت 1397 برابر با 27 آوریل 2018

یوسفیان ملا

  • پنج شنبه, 24 فروردين 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

برای تائید صلاحیت افراد توصیه می شود


اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی : نشست خبری عزت الله یوسفیان ملا رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات استان مازندران با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

نماینده مردم آمل گفت : تلاش می کنیم تا بدون حب و بغض شخصی تصمیم گیری کنیم.

به گزارش مازنی خبر ، "عزت الله یوسفیان ملا" با اشاره به آغاز ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت : در هیچ جای دنیا ثبت نام برای انتخابات ریاست جمهوری مانند ایران بی در و دروازه نیست.

وی با تاکید بر اینکه ثبت نام بعضی اشخاص برای ریاست جمهوری شبیه به طنز شده است ، تصریح کرد : خجالت می کشم می بینم که بعد از 38 سال بعضی افراد با دسته بیل و کفن پوش برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام می کنند.

یوسفیان ملا ادامه داد : متاسفانه هنوز تعریف خاصی از رجل سیاسی وجود ندارد و مردم نمی دانند که آیا یک زن هم می تواند رجل سیاسی باشد یا خیر !؟

رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات مازندران با تاکید بر اینکه از دوم اردیبهشت فعالیت اصلی این هیات در استان آغاز می شود ، افزود : اگر داوطلبی در فضای مجازی از برنامه ها و شعارهای انتخاباتی اش بگوید جنبه تبلیغاتی دارد  و تخلف محسوب می شود.

وی ادامه داد : امیدوارم داوطلبان شوراهای اسلامی شهر  و روستا به جای تخریب رقبا ، در زمان قانونی از برنامه هایشان بگویند.

یوسفیان ملا با بیان اینکه هیچ شخص یا مسئولی نمی تواند برای هیات عالی نظارت بر انتخابات تعیین تکلیف نماید ، تصریح کرد : هنوز فعالیت ما شروع نشده ، توصیه ها برای تائید صلاحیت بعضی داوطلبین آغاز شده است ولی ما تلاش داریم با رعایت بی طرفی تصمیم گیری کنیم.

به گزارش مازنی خبر ، رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات مازندران افزود : اگر فردی از اموال دولتی و بیت المال به نفع شخص دیگری هزینه کند متخلف محسوب می شود .

بازدید کد خبر: 16025
محتوای بیشتر در این بخش: « دکتر روحانی محسن نریمان »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی