امروز: جمعه 07 ارديبهشت 1397 برابر با 27 آوریل 2018

محسن نریمان

  • پنج شنبه, 24 فروردين 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مشکلات کشور یک شبه حل نمی شود


اختصاصی مازنی خبر  / گروه سیاسی : نماینده اسبق مردم بابل در مجلس گفت : حضور حداکثری مردم در انتخابات می تواند باعث ناامیدی دشمنان نظام شود.

به گزارش مازنی خبر ، "مهندس محسن نریمان" در جلسه حزب اعتدال و توسعه مازندران و در پاسخ به سوالات اعضای این حزب ، با تاکید بر اینکه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نشانه ی بارز استمرار حکومت و علاقه مردم به مسائل سیاسی است ، اظهار داشت : توطئه های دشمنان با مشارکت حداکثری مردم خنثی می شود.

نماینده ادوار مختلف مجلس ادامه داد : هرچند دولت یازدهم در زمینه های مختلف به موفقیت های بسیاری دست یافته است ولی مردم به دلیل مانع تراشی های مختلف از این موفقیت ها به خوبی مطلع نیستند.

نریمان با بیان اینکه وقتی ترامپ با وعده ی پاره کردن برجام که از نگاه او یک توافق تحقیر کننده است ، در کشور آمریکا رای می آورد پس توافق هسته ای توسط تیم مذاکره کننده کشورمان موفقیت آمیز بوده است ، تصریح کرد : متاسفم در ایران بعضی ها ساز ترامپ و اسرائیل را می زنند و از موفقیت دولت تدبیر و امید در مذاکرات هسته ای ناراحت هستند.

به گزارش مازنی خبر ، مهندس نریمان با تاکید بر اینکه هر شهروند می تواند با انعکاس درست دستاوردهای دولت ، یک رسانه باشد ، اظهار داشت : مشکلات کشور یک شبه حل نمی شود ولی دولت یازدهم توانست راه های حل بسیاری از مشکلات را هموار کند.

وی با تاکید بر اینکه زمان قانونى تبليغات فرا نرسيده است و در مهلت قانونى عملكرد ارزشمند دولت به اطلاع مردم خواهد رسيد ، تصریح کرد : فعلا همه موظفيم زمينه را طورى فراهم بكنيم كه حضور حداكثرى مردم در انتخابات شكل بگیرد.

به گزارش مازنی خبر ، نماینده مردم بابل در دوره های سوم ، چهارم ، ششم و هشتم مجلس شورای اسلامی در پایان گفت : دولت یازدهم دلسوزانه به دنبال رفع مشکلات مردم است .

بازدید کد خبر: 16030
محتوای بیشتر در این بخش: « یوسفیان ملا مسجدجامعی »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی