امروز: جمعه 07 ارديبهشت 1397 برابر با 27 آوریل 2018

مجید انصاری

  • پنج شنبه, 07 ارديبهشت 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

یک صدم عملکرد دولت انعکاس داده نشد

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : معاون حقوقی رئیس جمهور گفت : ممکن است فردی انقلابی باشد ولی دلیل نمی شود دانش کافی برای قبول یک مسئولیت مهم را هم داشته باشد.

به گزارش مازنی خبر ، "حجت الاسلام والمسلمین مجید انصاری" در سفرش به مازندران با تاکید بر اینکه مردم این استان ، مردمی شفاف ، سبز ، مهربان و سختکوش هستند ، اظهار داشت : مازندران پایگاه دلگرمی مقام معظم رهبری و مسئولان نظام است.

وی با اشاره به آغاز تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری ، تصریح کرد : از بعضی کاندیداهای ریاست جمهوری انتظار می رود پیام بعثت که همام اخلاق مداری است را در تبلیغات مراعات نمایند.

انصاری ادامه داد : مردم ایران مردمانی هوشمند و داورانی با بصیرت و با انصاف هستند و به خوبی فرق بین نقد با تخریب را تشخیص می دهند.

معاون رئیس جمهور با تاکید بر اینکه هموطنان ایرانی بعد از 38 سال از انقلاب اسلامی ، با شنیدن برنامه ها و سنجش آنها در ترازوی انصاف می توانند تشخیص دهند که کدام برنامه به واقعیت نزدیک است و کدام سخنان به عوام‌فریبی و شعار نزدیکتر می باشد ، اظهار داشت : وقتی صحبت از خدمات دولت می شود فقط میز هیات دولت و وزیران نیست بلکه همه کارمندان دولت در سراسر کشور را شامل می شود لذا وقتی عملکرد دولت را تخریب می کنید یعنی به تمام کارمندان دولت در کشور ظلم کرده اید.

به گزارش مازنی خبر ، انصاری با تاکید بر اینکه انتخابات فرصتی است تا خدمات نظام جمهوری اسلامی توسط دولتمردان به مردم انعکاس داده شود ، افزود : کاندیداهای ریاست جمهوری برای آینده ی بهتر ایران به مردم برنامه دهند نه اینکه در زمین دشمنانی که به دنبال ناامید کردن مردم هستند ، بازی کنند.

وی دکتر روحانی را فردی علیم دانست و ادامه داد : آقای روحانی از شاگردان برجسته امام راحل (ره) ، مدیری با دانش و با تجربه های طولانی در عرصه های مختلف و حقوقدانی علیم می باشد که با تکیه بر مشورت با دانشگاهیان ، متخصصین و پژوهشگران کشور را در مسیر درست و صحیح هدایت می کند.

معاون حقوقی رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه کشور ایران با مدیریت صحیح دکتر روحانی به سرنوشت اقتصادی ونزوئلا تبدیل نشد ، تصریح کرد : هدف گذاری های صحیح و عدم اقدامات پوپولیستی در دولت تدبیر  و امید باعث شد تا از سقوط اقتصاد کشور به پرتگاه خطرناک جلوگیری به عمل آید.

به گزارش مازنی خبر ، حجت الاسلام والمسلمین انصاری با اشاره به عملکرد دولت در بحث سیاست  خارجی ، افزود :‌دشمنان به دنبال این بودند تا سرنوشت عراق و صدام برای ایران نیز تکرار شود ولی دکتر روحانی با استفاده از برجسته ترین فرماندهان نبرد حقوقی و دیپلماسی که افرادی شجاع ، دانا و انقلابی هستند توانست در مذاکره با 6 قدرت اصلی جهان ، موفقیتی بی نظیر برای کشورمان به ارمغان بیاورد.

وی ادامه داد : در آن 18 ماهی که تیم مذاکره کننده هسته ای در نبرد با 6 قدرت جهان به دنبال حق کشورمان بود ، تیرهای زهرآگینی از داخل کشور به سمت آقای ظریف و تیم همراهش شلیک می شد تا توافق برجام شکل نگیرد.

معاون رئیس جمهوری با بیان اینکه امروز وقتی ترامپ علیه برجام صحبت می کند ،‌اتحادیه اروپا زودتر از کشورمان از برجام دفاع می کند ، اظهار داشت : اگر اقدامات دولت یازدهم نبود ،‌ایران به سرنوشت کشور ونزوئلا دچار می شد که یکی از بدترین شرایط اقتصادی را در دنیا دارا می باشد.

 به گزارش مازنی خبر ، انصاری با اشاره به خدمات دولت در حوزه های مختلف از جمله بهداشت و درمان ، تصریح کرد : دولت آقای روحانی در ادامه خط امام راحل (ره) و بدون توجه به حاشیه ها ، وقتش را صرف پاسخ به تهمت ها نمی کند و تنها به فکر حدمات شایسته به ملت است.

وی ادامه داد : یک صدم خدمات دولت آقای روحانی به مردم انعکاس داده نشد زیرا بعضی رسانه ها و سایت ها نسبت به این دولت بی مهری می کنند.

انصاری با تاکید بر اینکه اگر این دولت انقلابی نبود ، امروز شاهد امنیت کشور به این شکل نبودیم ، ادامه داد : مصلحت است بعضی چیزها بیان نشود ولی بدانید تامین امنیت بدون تدبیر درست از سوی دولت ، تخصیص به موقع منابع مالی و بدون پشتیبانی حقوقی و دیپلماسی میسر نمی شود.

به گزارش مازنی خبر ، معاون حقوقی رئیس جمهور تصریح کرد : مدیریت کشور با توجه به استفاده دولت از مدیران کارآمد و بدون توجه به سلایق جناحی و سیاسی ، به نقطه اقتدار رسیده است و امیدواریم با رای مردم در 29 اردیبهشت این اقتدار تداوم یابد.

بازدید کد خبر: 16103
محتوای بیشتر در این بخش: « رئیس ستاد حمد علی اصغر میرزائی »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی