امروز: چهارشنبه 02 اسفند 1396 برابر با 21 فوریه 2018

دستگیری حدود پانصد سارق و اوباش در نوشهر

  • چهارشنبه, 15 شهریور 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

پلیس از دستگیری 453 سارق و اراذل و اوباش در نوشهر همراه با انواع سلاح سرد و گرم خبر داده است


معاون هماهنگ‌کننده فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری 453 سارق و اراذل و اوباش در نوشهر همراه با انواع سلاح سرد و گرم در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی(ظفر 10) خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، یارعلی نیازی اوریمی در حاشیه اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی(ظفر 10) در این شهرستان نوشهر توسط پلیس امنیت عمومی، گفت: در این طرح انواع سلاح‌های سرد و گرم، موادمخدر، کالاهای قاچاق، وسائل و ابزارآلات سبک و سنگین سرقتی کشف و ضبط و در قالب نمایشگاه در معرض دید عموم قرار داده شد.

وی اظهار کرد: بیش از 150 اکیپ برای اجرای طرح ظفر 10 به همراه 510 نیرو شرکت کردند که بر این اساس تعداد 453 تن از سارقان و اراذل و اوباش دستگیر شدند.

معاون هماهنگ‌کننده فرمانده انتظامی مازندران درباره کشفیات این طرح، گفت: 33 کیلوگرم موادمخدر، 35 قبضه سلاح شکاری، یک سلاح جنگی، 48 قبضه سلاح سرد، کشف کالاهای قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال، پلمب 32 مورد واحدهای صنفی متخلف، 101 نفر جلبی‌ و توقیف 155 دستگاه وسائل نقلیه موتوری و خودرویی که در سیستم توقیف قرار داشتند و یا دارای جرائم بیش از یک میلیون تومان بودند از دستاوردهای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی(ظفر 10) در 48 ساعت گذشته است.

وی تصریح کرد: با توجه به گردشگرپذیر بودن شهرهای ساحلی مازندران، طبیعتاً در کنار مردم شریف و مؤمن، ممکن است افراد فرصت‌طلب و اراذل و اوباش هم بیایند و بخواهند برای مردم و گردشگران مزاحمت‌هایی را ایجاد کنند به همین منظور این طرح تداوم دارد و بیشترین محوریت بر شهرهای ساحلی است.

فرماندار نوشهر نیز در این مراسم اظهار کرد: طرح بسیار ارزشمندی در راستای توان‌افزایی نیروی انتظامی شهرستان‌ها نقش بسیار مؤثری دارد و مردم رضایت‌مندی کاملی در اجرای طرح‌ ظفر 10 دارند.

علی شادمان افزود: این طرح برای نوشهر که پایتخت گردشگری است بسیار ارزشمند است و با امنیت ایجادشده، ضریب جذب توریست و سرمایه‌گذاری هم بالاتر می‌رود.

وی با بیان اینکه امنیت با ثبات و پایدار در استان جاری است و امنیت در نوشهر هم بسیار مطلوب است، عنوان کرد: در شورای تأمین شهرستان نوشهر همه اجزای امنیتی در تعامل کامل با یکدیگر قرار دارند.

 

فارس

بازدید کد خبر: 17116

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی