امروز: جمعه 03 فروردين 1397 برابر با 23 مارس 2018

قابل توجه نمایندگان مازندران؛ دخالت ممنوع!

  • چهارشنبه, 22 شهریور 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نمایندگان مازندران حتماٌ می دانند دخالت در انتخاب مدیران دولتی ، در فهرست وظایف آنها قرار ندارد...

 

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : اصل تفکیک وظایف قوا در استان مازندران یکی از موضوعاتی است که سال ها به چالشی جدی برای نمایندگان دولت و مجلس تبدیل شده است که به نظر می رسد با توجه به روابط سیاسی موجود ، تمام شدنی نیز نباشد.

در همین راستا ، در روزهای اخیر شنیده شده است که مجمع نمایندگان استان مازندران در راستای معرفی گزینه ی این مجمع برای استانداری جلساتی را تشکیل و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

نمایندگان مازندران حتماٌ می دانند دخالت در انتخاب مدیران دولتی ، در فهرست وظایف آنها قرار ندارد و حتی فکر کردن به این موضوع که یک گزینه ی پیشنهادی را به وزارت کشور معرفی کنند نیز می تواند برای آنها در آینده چالش هایی را به همراه داشته باشد.

نمایندگان مازندران در این دوره از مجلس که در بسیاری از عزل و نصب های مختلف دولتی مانند معاونین فرماندار ، فرمانداران ، مدیران شهری و استانی دخالت کرده اند ، بهتر است در ادامه مسیر به وظایف ذاتی شان یعنی نظارت بر عملکرد دستگاه های اجرائی و قانونگذاری بپردازند تا خاطره ای خوب از خودشان برجا بگذارند.

به راستی چگونه یک نماینده ی مجلس می تواند در انتخاب یک مدیر آن هم ارشدترین مدیر دولتی در استان نظر بدهد و در آینده بر عملکردش هم نظارت داشته باشد !؟

امیدواریم بازی های سیاسی که این روزها در مازندران بر سر انتخاب استاندار راه افتاده است تاثیری در تصمیمات وزارت کشور نداشته باشد و کارشناسان این وزارتخانه بدون توجه به نظرات نمایندگان مجلس و همچنین رفتارهای بعضی چهره های سیاسی منفعت طلب ، بهترین تصمیم را برای استان مازندران لحاظ کنند.

بازدید کد خبر: 17161

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی