امروز: شنبه 04 فروردين 1397 برابر با 24 مارس 2018

دستگیری شش سارق سابقه دار در ساری

  • سه شنبه, 09 آبان 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

6 سارق سابقه دار به همراه اموال مسروقه یک میلیارد ریالی در طرح پاکسازی مناطق آلوده ساری دستگیر شدند.به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ ناصرعلی صفرپور معاون عملیات فرماندهی انتظامی مازندران از کشف اموال سرقتی به ارزش یک ملیارد ریال و مقادیری قابل توجهی موادمخدر در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده خبر داد.

وی افزود: در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و مقابله با تهیه و توزیع کنندگان موادمخدر، سارقان و مجرمان سابقه دار، طرح عملیاتی ارتقاء امنیت اجتماعی در مناطق آلوده و جرم‌خیز شهر ساری به اجرا در آمد.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی مازندران گفت: در اجرای این طرح مأموران انتظامی این فرماندهی با هماهنگی قضائی و در عملیاتی ضربتی با حضور در یکی از مناطق آلوده و جرم خیز، موفق شدند، ۲ دستگاه دوچرخه، ۷ دستگاه ضبط و پخش خودرو،۴۰۰ قطعه شیرالات و لوازم ساختمانی،۱۰ عدد گوشی تلفن همراه، کمپرسور هوا وتعداد قابل توجهی اموال سرقتی و مقادیر قابل توجهی موادمخدر کشف کنند.

سرهنگ صفر پور و ارزش کالا‌های سرقتی کشف شده در این طرح را بالغ بر یک میلیارد ریال عنوان کرد و با اشاره به اجرای موفقیت آمیز این طرح، افزود: در این طرح ۶ متهم به سرقت از سارقان سابقه دار شناسایی و دستگیر شدند.

وی گفت: هدف از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق آلوده، ایجاد امنیت پایدار و ایجاد آسایش و آرامش برای مردم است.

بازدید کد خبر: 17449

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی